Skocz do zawartości

Adtaily i skuteczność reklamy


lukas24

Rekomendowane odpowiedzi

AdTaily może i traci swój potencjał ale tyko przez wydawców którzy windują ceny bo teraz sezon jesienno-zimowy.

Przykład: Byłem stałym klientem w jednym z serwisów klika miesięcy, byłem bardzo zadowolony z kampanii, no ale co okres jesienno-zimowy staty wzrosły o około 30% właściciel serwisu podniósł cenę o 150%.

Kilka serwisów u których kupowałem reklamę tak postąpiło i musiałem zrezygnować.

Jak będzie tak dalej to AdTaily nie wróżę dobrej przyszłości.

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przy takich serwisach typu Yafud, to jeszcze pół biedy. Jeśli ma się jednak serwis lokalny i nie ma możliwości ukrycia ilości odsłon (bo są bardzo zaniżone w stosunku do GA), to odstrasza to potencjalnych klientów tradycyjnych lokalnych reklam...

Swego czasu dawało to kilkunastokrotnie większe zyski niż adsense, zapewne teraz również byłyby duże zyski, gdyby nie większe dochody z tradycyjnych reklam. Myślę, że warto ustawiać je jako alternatywne, choć cudów nie ma nawet przy setkach tysięcy odsłon.

Chcesz widzieć swój mocny link SEO w serwisie www.mediarp.pl ? Pozycjonuj się z SEOpilot, kliknij aby zobaczyć jak się reklamować

Jeśli chcesz możesz zarabiać na swojej stronie www lub blogu przeczytaj jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skutek reklamy tam raczej jest marny reklamowałem się w adtaily na paru serwisach i tylko 2 z 5 stron które wybrałem przyniosły przyzwoity stosunek kliknięć do odsłon wiec odpusciłem se dalszą reklamę przez adtaily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym pokazać jedną z kampanii testowych jaka wykupiłem na jednym z serwisów.

di-U93IC1LJ.jpg

Jak widać skuteczność bardzo dobra no ale cóż po tym moim teście właściciel serwisu podniósł od razu cenę o 80% i "pogonił" mnie jako reklamodawcę a miałem wykupić na 30 dni.

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałbym pokazać jedną z kampanii testowych jaka wykupiłem na jednym z serwisów.

di-U93IC1LJ.jpg

Jak widać skuteczność bardzo dobra no ale cóż po tym moim teście właściciel serwisu podniósł od razu cenę o 80% i "pogonił" mnie jako reklamodawcę a miałem wykupić na 30 dni.

a można zobaczyć kreacje?

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką warto ustawić początkową wartość za dzień? Na swoim blogu www.narzedziapozycjonerskie.pl ustawiłem 0,35gr za dzień. Patrząc na ilość dziennych odsłon jest ich 250. To odpowiednia to cena?

Wydaję mi się, że cena jest troche wysoka.

Bynajmniej ja nie skorzystałbym z takiej oferty w takiej cenie przy tylu odsłonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewnej witrynie zrobiłem bubel kiedyś w Adtaily, świeżo wrzuciłem widget, dałem 3.5 zł za dzień za reklamę przy 20k odsłon dzień, ktoś wrzucił bardzo tematyczną reklamę i miał ponad 2k kliknięć per day ;)

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności