Skocz do zawartości

Microsoft używa SWL...?


FSseo

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem dziś na jednej z moich stron podpiętych do linkme elite, że wyświetla linki na frazę "Microsoft" prowadzące do: www.microsoft.com/poland/

Ciekawe czy to faktycznie oni linkują czy ktoś się bawi?

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Xann ale różnica między e-weblinkiem a linkme elite jest dość znacząca. Dokładnie chodzi o to, że w e-weblinku są same śmieci i masa ludzi, którzy robią punkty w Twoim systemie tylko na sprzedaż mają ich nadmiar, może stąd te linki. Sprawa linków microsoftu w linkme elite ciekawi mnie z innego względu, może chcieli na polską wersję strony zrobić sobie linki do witryn (które mają).

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Xann ale różnica między e-weblinkiem a linkme elite jest dość znacząca. Dokładnie chodzi o to, że w e-weblinku są same śmieci i masa ludzi, którzy robią punkty w Twoim systemie tylko na sprzedaż mają ich nadmiar, może stąd te linki. Sprawa linków microsoftu w linkme elite ciekawi mnie z innego względu, może chcieli na polską wersję strony zrobić sobie linki do witryn (które mają).

radzie ci kolego najpierw sprawdz to co piszesz jak juz chcesz coś powiedzieć i zabrać głos , pokaż te strony z linkmi elite porownamy z śmieciami z ewelbinka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie porównywać zawartość e-weblinka do linkme elite to ja dyskutować nie zamierzam bo nie widzę sensu. Porównam więc linkme slim do elite z uwagi na fakt, że to systemy statyczne - daja zupełnie nie porównywalną dla siebie moc, to z moich testów. A w slimie dokładnie leży to co w e-weblinku, którego notabene też używam, żeby nie było wątpliwości. A co do tematu to jak widać wyczerpany, wrzuciłem jako ciekawostkę.

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności