Skocz do zawartości

Lista kontrolna pozycjonera


Precelka

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy panowie zrobić własną listę PIO poprosić adminów o przypięcie i po sprawie.

Po pierwsze będzie mniej pytań od nowych, po drugie może ktoś zaoszczędzi pieniędzy.

I to byłby super pomysł - po kolei krok po kroku :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panowie zrobić własną listę PIO poprosić adminów o przypięcie i po sprawie.

Po pierwsze będzie mniej pytań od nowych, po drugie może ktoś zaoszczędzi pieniędzy.

I to byłby super pomysł - po kolei krok po kroku :)

Chetnie sie tym zajme (i tak szukalem pomyslu na kolejne artykuly dla swojego serwisu o SEO). Przydalyby sie tylko jakies konkretne wskazowki, co w takim materiale mialoby sie znalezc.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy panowie zrobić własną listę PIO poprosić adminów o przypięcie i po sprawie.

Po pierwsze będzie mniej pytań od nowych, po drugie może ktoś zaoszczędzi pieniędzy.

I to byłby super pomysł - po kolei krok po kroku :)

Chetnie sie tym zajme (i tak szukalem pomyslu na kolejne artykuly dla swojego serwisu o SEO). Przydalyby sie tylko jakies konkretne wskazowki, co w takim materiale mialoby sie znalezc.

Wydaję mi się, że przede wszystkim krok po kroku od początku - czyli od optymalizacji kodu strony, dobrania dobrego tytułu, meta, słów kluczowych itd. poprzez napisanie poprawnych wpisów do katalogów i pecli, włącznie z informacjami, że np. nie dodawać nowej strony do 100 precli dziennie itd. Tam masz podgląd tej listy - chociaż wszystko jest zamalowane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory, ale jeżeli myślicie, że taka lista nie jest warta tych pieniędzy, to naprawdę małe pojęcie o seo macie chopaki.

Oj polecam pomyśleć trochę, zanim się coś napisze.

A bzdury o odpowiedniej optymalizacji i wszystkich innych "trikach", które za darmo możecie przeczytać w internecie to po prostu informacje wypuszczone z google. Myślę, że tam jest coś więcej niż głupie "keywords ma już małe znaczenie, czy zastanawiałeś się po co je dodajesz?"

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory, ale jeżeli myślicie, że taka lista nie jest warta tych pieniędzy, to naprawdę małe pojęcie o seo macie chopaki.

Oj polecam pomyśleć trochę, zanim się coś napisze.

To ja polecam zakupić te listę zanim zaczniesz od razu zachwalać.

No chyba ,że już kupiłeś, albo gorzej - sam to pisałeś.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zachwalam, to raz.

Nie potrzebuję tego kupować, a nawet gdybym podejrzewał, to jestem za skąpy - to dwa.

Trzy - a chętnie popracowałbym w tej firmie, widzisz w tym coś złego?

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności