Skocz do zawartości

Czy warto wymienić sie linkiem?


Apt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto wymienić się linkiem w takim przypadku?

Moja strona ma PR3 (branża zdrowie) i mam na niej 3 linki wychodzące do obcych (katalogi)

wymianka z serwisem o PR4 i masą linków niepowiązanych tematycznie (ok 70)

czy moja stronka raczej zyska na tym czy straci czy może nie zrobi różnicy? RACZEJ TA OSTATNIA OPCJA JEST NIEMOŻLIWA :)

Byłbym wdzięczny za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto

edit:

tak na szybko jeszcze:

ty mu dasz 1/4 mocy

on w zamian 1/71 mocy

warto?

dziekuję :)

a jeśli jest analogiczna sytuacja tylko jego 70 linków przekierowuje w obrębie jego serwisu i później dopiero wychodza one w "teren" ?

To chyba zmienia już sytuację? Bo traktujemy je jako zwykłe wewnętrzne? A mój jako jeden z 3-4 jesy bezpośrednio linkujący. Czy jest jakiś haczyk dodatkowy o którym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli pisząc, że 70 linków przekierowuje w obrebie jego serwisu? że sa to linki wewnetrzne, czy że klikając przenosi na strone redirectu i z niej leci na stronę zewnetrzną? czy to, że po kliknieciu jesteś na jakiejś podstronie i na niej jest jeden linki np do Ciebie?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli jest analogiczna sytuacja tylko jego 70 linków przekierowuje w obrębie jego serwisu i później dopiero wychodza one w "teren" ? To chyba zmienia już sytuację?

tak, wtedy można twierdzić że warto

o ile chodzi Ci o to że z tych 70 wychodzących zrobi się coś na zasadzie linków wewnętrzych w katalogu które wprowadzą do wpisu z linkiem jednym z tych 70

Bo traktujemy je jako zwykłe wewnętrzne?

dokładnie

Czy jest jakiś haczyk dodatkowy o którym nie wiem?

taki że nie da się dokładnie zmierzyć wartości linka na stronie, wszystko robi się na oko, eliminując rzeczy które napewno mogą ten link osłabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli pisząc, że 70 linków przekierowuje w obrebie jego serwisu? że sa to linki wewnetrzne, czy że klikając przenosi na strone redirectu i z niej leci na stronę zewnetrzną? czy to, że po kliknieciu jesteś na jakiejś podstronie i na niej jest jeden linki np do Ciebie?

mam na myśli to że każdy z tych 70 linków przenosi na podstronę tego samego serwisu na któego głównej stronie (o PR4) one są, a dopiero potem (tak jak w katalogach ) na tej podstronce wśród krótkiego opisu można klknąć link, który już przenosi na strone właściwą. Czyli można chyba to trzktować jak linki wewnętrzne.

Mój link miałby być inny. Nie przenosiłby klkającego na podstrone w obrębie tego samego serwisu tylko od razu na moją stronę. O to mi chodzi. Najwyżej opiszę to później jeszcze bardziej dokładnie ale może już na PW, żeby się nie ośmieszać brakiem wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności