Skocz do zawartości

Niewygodne tematy


gielo

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu obserwuje że niewygodne tematy z jakiegoś powodu dla adminów najzwyczajniej się zamyka. Np. w

Szoookujące kwiatki znalazłem

W nawiązaniu do tematu aczkolwiek nie chciałbym aby to była jego kontynuacja, nie uważacie żeby to firmom pozycjonerskim zostawić sposoby jakie stosują na pozycjonowanie waszych stron o ile przynoszą zamierzony efekt ? Zadajcie sobie takie pytanie czy waszym klientom w jakiejkolwiek branży nie działacie też pozwalacie na wtrącanie się w to jak prowadzicie waszą firmę zakładając że usługi czy tez produkcja jet na najwyższym poziomie ?

SWL to tylko narzędzie, tak samo jak własne zaplecze czy inne elementy jakie wykonuje firma poprawiając wasze pozycje. To jak firma wykorzystuje narzędzia czy wiedzę zależy od niej i segregacja co jest dobre a co nie jest największą bzdurą w światku seo. Jeżeli firma ma efekty więc nie ma powodu aby wtrącać się w to jak ona te efekty osiąga. Całe pozycjonowanie w oczach googla jest nielegalne więc jeżeli już ktoś decyduje się nie pozostawiać własnej witryny samej sobie licząc na to że cudem osiągnie top1 i będzie miał kilka tysięcy odwiedzin dziennie to niech nie wtrąca się w prace danej firmy czy pozycjonera mówiąc mu jak ma wykonywać swoją robotę. Jednym słowem nie róbcie tego czego nie chcecie by wam robili wasi klienci.

Ja rozumiem że w polsce to każdy jest "najlepszy, najpiękniejszy i zna się na wszystkim najlepiej" ale ręczę wam że tak nie jest i tak jak ty g...o wiesz o mojej pracy tak ja g...o wiem o twojej więc chyba lepiej wyjdziemy na tym szanując się nawzajem i nie wtrącając się do własnej roboty.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki związek z wiedzą i działalnością firm ma wątek o którym piszesz a tym bardziej co miałoby tam być niewygodne dla Adminów forum?

Szukasz kolejnej dziury w całym? Zwłaszcza że w wątku tym są jedynie wyrywki całości która toczy się na innym forum.

Mało jest śmietnika i przepychanek na PiO? Trzeba nam jeszcze je przenosić z innych for?

Kompletnie nie rozumiem czemu ten temat ma służyć.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności