Skocz do zawartości

Mozilla się wyłącza


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście kiedyś taki problem, że wam się mozilla sama wyłącza. Pojawia się okno błedu, że można przywrócić poprzednia sesje itd. NAwet po formacie tak mam. Może to wina, sterowników bo miałem laptopa w viscie i walnąłem na XP i może coś nie tak ze sterownikami chodź wątpie w to. nie ma znaczenia tu wersja mozilli czy nowa czy stara to to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś. Wina leżała w starym pluginie flasha, po aktualizacji problem się rozwiązał. Inną przyczyną może być jakiś plugin lub rozszerzenie, które nie jest już rozwijane a stało się niekompatybilne z twoją wersją przeglądarki.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem tak że mi się Mozilla wyłączała ale tylko podczas pobytu w panelu admina WordPress'a... i nie wiem co zrobiłem ale przeszło.

identyczną sytuacje miałem na ff i też w panelu admin WP, po przeinstalowaniu antywirusa wszystko zaczęło normalnie działać.

mimik być może u Ciebie jakieś oprogramowanie powoduje wyłączanie przeglądarki.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak bład nadal jest ehhh już nie mam koncepcji co to może być kiedyś próbowałem wywalić adobe flash player i adobe shockwave i nic tez nie pomogło. A czasmi jest to męczące człowiek coś robi na kompie a tu wyłącza mu wyszukiwarke, a szkoda bo do mozilli się przyzwyczaiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mimik

1) przeczytaj https://support.mozilla.com/en-US/kb/Safe+Mode

2) Zastosuj sie do uwag ze strony

3) daj znać czy pomogło

alternatywne rozwiązanie to wyswietlanie okna komunikatów debug

ale nie jestem pewien czy nie trzeba do tego sobie skompilować firefox-a , choć tego nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności