Skocz do zawartości

Nie rozumiem tego.. :(


zX|studio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi:(

Zaczynam "zabawe" z pozycjonowaniem i zrobiłem sobie strone do testów. Dodałem ją do Tylu katalogów do ilu sie dało (znaczy do ponad 100). Katalogi miały wysoki PR(choc to niby nic nie znaczy ale to jakis znak ze sa dobrze zlinkowane i ze sa odwiedzane przez roboty).

Linki dodawałem bez www. Strona bez www. na poczatku ma PR=0 i nie ma w googlu link: nic.. zero linków.. z www. są dwa i strona ma PR=1

Poleceniem "adres.strony.com" znajduje mi jakies 100 pare linków bez www (opisy stran/katalogów)

Gdzie poełniłem błędy abym już ich nie popełniał.

Aha tak nawiasem jeszcze mówiąc srednio dziennie mam 100 unique i 500-350 przeladowan. W onecie mam jakies 70% wizyt zawsze a reszta przypada na googl-a i msn.

Pozdrawiam

.. Out oF mY Mind ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jeszcze poczekac az sie google dobrz przestawi bez www

to google robi to sam? ja zawsze robię przekierowanie z sajt.pl na www. sajt.pl i szczerze mówiąc z tego zauważyłem i na forum wyczytałem, to słuszna koncepcja :)

wracając do linków, kłaniają się: Podstawy pozycjonowania i FAQ - google pokazuje próbkę linków, aktualizuje ją najczęściej raz na miesiąc. np. baza firm z mojej stopki miała w google 18 linków, po aktualizacji miała znowu 18, ale innych. MSN i yahoo pokazuje wartość bliższą prawdy i raczej tymi wyszukiwarkami sprawdza się linki

pozdrawiam

101k

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google wyswietla z opoznieniem zapytanie link...

poczekaj do nastepnego updatu linkow

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności