Skocz do zawartości

Nielegalny mailing


kolox9

Rekomendowane odpowiedzi

Nielegalny mailing - co za niego grozi i kiedy zaczynamy mówić o spamie. Polska jest na drugim miejscu na Świecie jeżeli chodzi o ilość spamu.

Jakie kary za to mogą spotkać. Jak jest wykrywalność? itp.

Jeżeli ktoś posiada na ten temat jakąś wiedzę to proszę aby się nią podzielił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś po całej linii, są kary za spam i nie jest to tylko i wyłącznie spadek reputacji firmy/ strony, za wysyłanie spamu są kary pieniężne, bodajże do 100k.

Czy naprawdę nikt nikogo za to nie karze?

Prawo za to karze.

Czyli wnioskuję że ślesz spam????

Aż tak nisko nie upadłem, poza tym kto przyzna Ci się do wysłania spamu?

Jak to wygląda w rzeczywistości Warto??

Skoro ludzie spamują to znaczy że warto, jednak na Twoim miejscu bym nie ryzykował, bo co z tego, że parę groszy zarobisz, a jak Cię złapią to dostaniesz karę 20 razy większą.

Zabezpieczasz się jakoś?

Taa gumkami he he żartuje, a tak na serio nie spamuję, a więc nie widzę sensu aby się zabezpieczać.

Spamowanie adresów e-mail to według mnie ostateczne rozwiązanie, to już lepiej spamować wyszukiwarki pod PC, i zarobić też idzie, z tym że na rynku amerykańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo zleciłem pewnej osobie mailing(legalny) jakieś 3 miesiące temu. Oczywiśce byłem bardzo zadowolony z efektów ale dziś docierają do mnie echa, ze to był zwykły spam. Jestem trochę zły bo o ile najprawdopodobniej nie bedę musiał płacić jakiś wielkich kar to reputacja ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze mam sporo userow, powiedzmy ze wysylam im od czasu do czasu maile z reklama. mimo, iz w regulamienie musza wyrazic zgode na reklamy, przymajmniej 10 z nich zawsze sie wielce oburza iz sle spam, strasza sadem, itd. wiec mailing mogl byc legalny tylko ludzie dziwni.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Był to rzekomo mailing targetowany a jak zapytałem skąd wził maile to kontakt się ucichł. Wiem tylko, ze jest z Opola(chyba)

Zamówiłem też mailing w kilku innych miejscach(też od usera PIO) i generalnie raczej mam pozytywne opinie na ten temat mimo iż target mojej branży jest wręcz nierealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolox target jest zawsze realny bez wzgledu na tematyke, jak ja dotaje spam wyylam przygotowanego maila i potem mam spokoj, po za tym wszytkie mechanizmy antyspamowe dzialaja na mojej stronie i na moich serwerach pocztowych bez zarzutu np. SPAMAREST swietne rozwiazanie dla wielu dziwnych maili przychodzacych, a kary za spam sa oczywiste i czeto tez sa przez sad orzekane

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności