Skocz do zawartości

Protest motocylistów na A4


G.Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ja jadący osobówkom jestem winien tego?

Winny nie jesteś, ale niestety podczas takich akcji zawsze znajdzie się jakiś poszkodowany. Taki kraj.

Protest w słusznym celu tylko można by to rozegrać inaczej

Może zdradzisz, jak?

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne bydło wyszło na ulicę i tyle, w tym kraju ludzie potrafią tylko strajkami wymuszać rzeczy - jak małe dzieci. Policja powinna usunąć i spałować i byłby spokój na jakiś czas. Nie mieści mi się w głowie tego typu strajkowanie bo cena jest za wysoka. Tak jakby mi w sklepie klienci siedzibe blokowali bo mam za drogie rzeczy. Nie pasuje to nie kupować - są alternatywne drogi wzdłuż tej trasy, nie widzę problemu.

Żeby nie było - nie mam nic do motocyklistów jako grupy, chodzi mi tylko o te konkretne osoby i tyle bez względu na to czy to motocykliści, rowerzyści czy tirówki. A widzę po artach na portalach, że szykują się jakieś kolejne protesty tym razem o ceny benzyny ;). Chcą komuny to na pewno jest kilka krajów, które z chęcią przyjmą takich obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, ale fajnie argumentowali - "bo motocykl nie wyrządza szkody", "bo ruch będzie płynniejszy", "bo trudno wyjmuje się pieniądze" :)

edit: mr.suchy - nie cytuj całych postów, a ogólnie nie cytuj, jeżeli post jest zaraz powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności