Skocz do zawartości

Ciekawa domena


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Trafiłem na domenę sex.com.fr, którą az.pl pokazuje, że jest wolna. Mnie nie stać na jej zarejestrowanie, ale wierzę, że któremuś z Was się przyda. :)

Z mojego szukania na szybko wynika, że jej zarejestrowanie to przynajmniej 75 euro - European Domain Center.

Pozdro

Domeny sex mnie nie interesuja mam ich pare przykladowo vbulletin.fr - gadu.fr - nuked.fr - sklep.fr i wypozycjonowne na Francje przyklad sklepu :

https://www.google.fr/search?hl=fr&q=po...mp;aq=f&oq=

com.fr nie jest domena interesujaca ...

Ale dzieki za informacje, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO im dużej będą czekać tym mniej dostaną, bo domeny z takim rozszerzeniem *.com.pl nie mają takiego wzięcia jak kilka lat temu jako domeny "firmowe" ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny z takim rozszerzeniem *.com.pl nie mają takiego wzięcia

Dokladnie, chcialem to samo powiedziec w moim pierwszym poscie...

A co do domen *.com.fr to takie rozszerzenie istnieje tylko w 5% we Francji, ale nawet *.com.pl istniejace w 50% nie podobaja mi sie....

Ps: Nie ma jak *.com / net / org / lub *.pl / a mam pare fajnych *.pl ... :)

Pozdrawiam!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, szukam instalki php scriptu ogloszenia.

Cos w tym stylu tylko nie bardzo w moim guscie slabo rozbudowane => strona ( prometeusz.topogloszenia.pl ) jak juz placic to za cos co bedzie dzialac 10 lat lol! :P

:D

Ps: Chyba nowy topic zrobie na ten temat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności