Skocz do zawartości

Legalne oprogramowanie dla firm


KNS

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie photoshopa można zawsze zastąpić gimpem, jednak według mnie photoshopa nic nie przebije, ale to kwestia gustu i umiejętności. Jak to się mówi, dobry grafik we wszystkim zdziała cuda :)

Oj brednie, brednie. Zrób projekt w GIMPie dla poligrafii w CMYKu, dobierz jakieś ładne kolorki Pantone, w tym srebrny. Niedoczekanie.

Przestańcie w końcu mówić, że jest alternatywą jak nią nie jest. Alternatywa winna posiadać te same funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Właśnie też zadałem to pytanie...

U kumpla podali się za kolesi z elektrowni, a jak już otworzył - weszli mu do domu...

Nie wiem czy zwykła uinstalacja wymaże program z komputera?

Zabezpieczają sprzęt i zabierają do siebie do analizy - co może trwać miesiącami - na podstawie doniesienia/domniemywania. Kontrole raczej "przypadkowe" nie są.

Może czymś takim sprawdzają - https://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...fo+MagicEYE+7.0 - nie mam pojęcia w sumie, ale z pewnością bardzo szczegółowy audyt przeprowadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wymaże. Pozostają zwykle jakieś katalogi i wpisy w rejestrze tyle że tym bym się akurat nie przejmował bo jeżeli programu nie ma to nie mają czego się czepić. Oni kontrolują oprogramowanie zainstalowane w danej chwili na kompie a więc nie mogą czepić się czegoś co nie jest w danej chwili zainstalowane.

Mnie ogólnie ciekawi jak to wygląda w praktyce, bo jeżeli jakiś Pan X ma siąść i przeglądać menu start w moim kompie lub "Dodaj usuń programy" to życzę mu powodzenia... W moim acerku na wstępie jest nawalone ponad 50 programów (wszystkie instalowane przez producenta).

Co do filmów to najlatwiej trzymać je na karcie pamięci :)

Ja posiadam kartę 16GB i jest na stałe w czytniku i całkiem fajnie się sprawuje.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kumpla podali się za kolesi z elektrowni, a jak już otworzył - weszli mu do domu...

A to tak można bez nakazu i bez paszportu smerfa :(?

-Dzień dobry ja z elektrowni yyyy... atomowej liczniki sprawdzam!

-Proszę bardzo...

-Hahaha żartowałem, kontrola oprogramowania

Ejj no różne bajki słyszałem no ale takiej jeszcze nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam ,jak kolega miał nielegalnie pewne zwierzę w domu, które próbował sprzedać na allegro[...]

[...]Jak już policja była u niego w domu to przy okazji wzieli komputer i to bez jakiegokolwiek nakazu, mówili ,że mają podejrzenia i muszą sprawdzić.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za gówniarza, jakieś 10 / 15 lat temu miałem kontrolę, to było wczasach gdy płytka z grą chodziła od 20 do 40 zł

ktoś na mnie doniósł że piracę gry, przyszli do domu

pokazałem kompa, sprawdzili czy nie ma nagrywarki i softu do niej - nic nie było to sobie poszli

weszli bez nakazu, po trzech tygodniach prokurator przysłał pisemko że przeszukanie było zasadne

byłem potem jeszcze raz na komendzie coś podpisać i wtedy im się przypomniało że nie zajrzeli do piwnicy

ale już nie chciało im się jechać drugi raz :(

na kompie miałem to co wszyscy w tamtych czasach w moim wieku, jakieś gry, nielegalny win, mp3 itp.

ale szukali nagrywarki i nic innego bo taki był cel wizyty

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak wygląda taka kontrola?

Policjant siada przede kompem i przegląda wszystkie programy z Menu Start :)?

Przeczesują rejestr w poszukiwaniu programów. Mają szczegółową listę ze wszystkimi choć trochę popularnymi aplikacjami i podanymi warunkami ich licencjonowania.

A to tak można bez nakazu i bez paszportu smerfa :(?

Legitymacja musi być, nakaz można donieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,że musi być. Tak to by policja bezpodstawnie wchodziła Ci do domu, brała komputer itp kiedy tylko maja na to ochote i z niczego nie musieli by się tłumaczyć.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności