Skocz do zawartości

Legalne oprogramowanie dla firm


KNS

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem zupełnie inaczej...!

Ja też :D i o tym pisałem:

Jeżeli się w firmie czy domu pojawi jakaś kontrola to ZAWSZE:

- musi podać powód kontroli, w przypadku niektórych na piśmie, które możemy dla siebie zachować,

- osoba przeprowadzająca kontrolę musi się wylegitymować.

To co napisałem później tyczy się tego, że policja się przedstawiła jako "elektrycy", co dla mnie jest śmieszne i bezpodstawne :P

Ale rozumiem, że kolejność w jakiej to napisałem mogła wprowadzić w błąd ;)

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ojejku ja mam prblem nalotow rozwiazany inaczej zewnetrzny dysk w technologii WLAN podpiety do kompa stoi w zupelnie innym pomieszczeniu na dodatek w szafie, komputer moga wziasc do szafy bez nakazu nie pozwole, wiec pan specjalista moze sobie sprawdzac ;)

A co do wejscia na legitymacje to moga :)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ja mam prblem nalotow rozwiazany inaczej zewnetrzny dysk w technologii WLAN podpiety do kompa stoi w zupelnie innym pomieszczeniu na dodatek w szafie, komputer moga wziasc do szafy bez nakazu nie pozwole, wiec pan specjalista moze sobie sprawdzac smile.gif

Bardzo ciekawe i cwane rozwiązanie ;)

Ale z tego co widzę w sieci to dość kosztowne :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko przykład wyceny. Całość oprogramowania została wyceniona na 44 tys. zł, policja nie zarekwirowała ponad 100 CD z filmami i MP3 bo nie chciało im się dźwigać, wzięli tylko nośniki z softem i PC.

Policja nie zarekwirowała płyt z filmami i mp3 ponieważ ich posiadanie na własny użytek *jest legalne*. Przestępstwem jest ich udostępnianie osobom trzecim. Dlatego ściągając muzykę lub filmy w sieciach P2P łamiesz prawo, ale ich pobieranie przez P2M czy serwisy typu RapidShare jest legalne. ;)

Sam miałem wątpliwości czy to jest prawdziwe dlatego na NetDay #2 (lubelski barcamp) zapytałem o to funkcjonariusza policji ds. przestępstw gospodarczych. Kto tam był wie jaka była odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ja mam prblem nalotow rozwiazany inaczej zewnetrzny dysk w technologii WLAN podpiety do kompa stoi w zupelnie innym pomieszczeniu na dodatek w szafie, komputer moga wziasc do szafy bez nakazu nie pozwole, wiec pan specjalista moze sobie sprawdzac :D

co Ci daje takie rozwiązanie, skoro i tak jak masz zainstalowany program to są wpisy w rejestrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności