Skocz do zawartości

Co to za błąd?


pseudoseowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś pytać swojego supportu, ten błąd dotyczy zapewne limitu procesów jakie możesz uruchomić na swoim koncie. Dowiedz się ile możesz mieć odpalonych osobnych PID, dowiedz się jak spełnić ten limit - i wprowadź to w życie :blink:

Pozycjonowanie stron w Google :: pierwszywgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś spamer sabotuje mi z automatu guestbook i dzięki temu wszystko leży i kwiczy.

Ciekaw jestem kiedy mu się znudzi bo usunąłem cały moduł guestbooka, swoją drogą mam pakiet busines2 i mam pytanie czy nie przepłacam skoro mam limit 10 procesów za taką kasę. Pytam z niewiedzy, czy tak samo jest na innych hostingach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest hosting współdzielony ( czyli klasyczny shared-hosting), gdzie kilkunastu/kilkudziedziesieciu użytkowników siedzi na jednej maszynie to całkiem w normie i podejrzewam, że więcej sprawiało by tylko obniżenie jakości usługi (użytkownicy wzajemnie zjadali by zasoby serwera).

Pozycjonowanie stron w Google :: pierwszywgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności