Skocz do zawartości

Kurnik.pl pod mlotek


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

My często na nudnych zajęciach siedzimy i gramy w kalambury;) Kiedyś sporo w piłkarzyki grałem, ale to też czasy liceum jeszcze. Co do ceny, to nie wiem, czy ktoś jest w stanie tyle zarobić z tego serwisu, tzn. na pewno się da, ale zrobi się mega śmietnik i to już nie będzie TEN kurnik;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego nie? Ja licytuję na poważnie i jestem w top10 :P

Może ktoś robi zrzutę? :D

Edycja: online.pl też ładną cenę osiągnęło 250.000 z tego co widziałem... ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoreander - zrozum, że to nie jest aukcja na poważnie...

przez jakiś czas na stronie kurnika był link do allegro tak wiec kto wie :D albo jakas zorganizowana akcja albo na serio sprzedaja ;) aczkolwiek pytanie zasadnicze po co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że prawdziwe transakcje załatwia się poza aukcją i nie wyobrażam sobie aby ktoś szukał prawdziwego inwestora na Allegro. Czasami człowiek nie szuka inwestora czy nabywcy, a tu sama największa grupa kapitałowa z dziedziny prawa proponuje odkupienie pakietu większościowego :D

Ale niezależność ważniejsza niż kasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mam kolegę milionera.

Cena minimalna pewnie 20 mln. Jak nie inna jakaś zaporowa.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie najbardziej podoba kmentarz pod tym artem

https://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biz...przedaz,42035,1

Kurnik powstał dzięki multum wolontariuszy,adminów i wiernych graczy którzy zaniedbywali swoje rodziny i tworzyli go od podstaw.Dlaczego?Bo to miała być pasja bez zarabiania mamony nieprawdaż Mareczku?Sprzedałeś nas i swoje ideały za 30 srebrników.Jak czytam teraz stare artykuły z twoimi wypowiedziami to mi się niedobrze robi.Jak tam z naszymi składkami dzięki którym kurnik funkcjonował?Zawiadamiam cię uroczyście że się zbieramy z pozwem do sądu o prawa do tego serwisu.Wykorzystałeś rzesze naiwnych ludzi którzy poświęcili temu projektowi 8 lat.Nam nigdy by do głowy nie przyszło żeby z kurnika zrobić koncern do bezczelnego łupania kasy.Mamy też dla ciebie dobrą wiadomość.Od roku widzieliśmy co ty wyprawiasz.Budujemy kurnik-bis taki prawdziwy jak było dawniej,bez reklam...kasy itd.....Otwarcie będzie 15 listopada.Cały kurnik się o tym dowie panie dorobkiewiczu.

a aukcja to jedna wielka sciema inaczej tego nei nazwe :D

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności