Skocz do zawartości

Kurnik.pl pod mlotek


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przecież to ściema. Jedyne co może zmienić to... to to, ze naprawdę ktoś zaoferuje taką sume nad którą się zastanowią i może zdecydują sprzedać, lecz nie sądze aby tak się stało.

Teraz to jest WIELKIE halo za parę złotych. Wystawienie aukcji kosztowało grosze a juz dzięki tej aukcji dochody im skoczyły. Może i Wam podziękują za pomoc w promowaniu serwisu ;)

.. tyle na ten temat.

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem jak oni wycenili tę stronę:

https://www.websitevaluecalculator.com/

Your site is worth $2,586,883 (kiedyś dolar był wart więcej niż 3zł.).

imo wartość jest poniżej 1 milionów zł a aukcja jest świetną akcją marketingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest to dobra forma promocji i zrobienia szumu wokół serwisu, mnie ciekawi tylko, czy jak jakiś dzieciak wylicytuje (obecnie ponad 660 mln) to zostanie to potraktowane jako umowa i będą się sądzić, żeby jednak zapłacił. Może następny rozgłos?

poligrafia wrocław = plakaty, ulotki, rollupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) czy osoba wystawiajaca jest wogole wlascicielem kurnika?

2) wsrod osob licytujacych widze kilka znanych mi osob, ktore na pewno nie bylyby zainteresowane kupnem, ba, nie wiem nawet czy wiedza o istnieniu kurnika, czy to nie jest jakis wlam na konta i taka ot zabawa?

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności