Skocz do zawartości

Gdzie szukać objekty noclegowe


Szemron

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś domu wypoczynkowego lub pensjonatu w miejscowościach na Półwyspie Helskim. Tak przeglądam wyniki wyszukiwań Google i widzę, że tych baz z obiektami noclegowymi jest od cholery (a wszędzie praktycznie to samo). Czy ktoś może polecić jakiś konkretny portal, gdzie znajdę mnóstwo aktualnych ofert i gdzie można podejrzeć jakieś zdjęcia?

W tej chwili korzystam m. in. z noclego.pl ("Baza noclegowa nr 1 w Polsce") i eholiday.pl ale może znacie lepsze adresy?

Obdzwoniłem mnóstwo obiektów, ale wszędzie nie ma miejsca. Wyjazd w najbliższy weekend.

Z góry dzięki.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś znalazłem w miejscowości Jastarnia. Ciężko było, praktycznie żadnych terminów w sierpniu, ale się udało. Jak kilka lat temu wybrałem się do Łeby ze znajomym to jechaliśmy w ciemno i nie było problemów ze znalezieniem pokoju i nawet tanio było. Tym razem niestety moi współpodróżni nie chcieli się zdecydować na taką opcję. W Zakopanem też pełno ludzi stoi na dworcach PKP i PKS z ofertami noclegów, ale jak jest na Półwyspie Helskim, to szczerze mówiąc, nie wiem.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś znalazłem w miejscowości Jastarnia. Ciężko było, praktycznie żadnych terminów w sierpniu, ale się udało. Jak kilka lat temu wybrałem się do Łeby ze znajomym to jechaliśmy w ciemno i nie było problemów ze znalezieniem pokoju i nawet tanio było. Tym razem niestety moi współpodróżni nie chcieli się zdecydować na taką opcję. W Zakopanem też pełno ludzi stoi na dworcach PKP i PKS z ofertami noclegów, ale jak jest na Półwyspie Helskim, to szczerze mówiąc, nie wiem.

Polecam Jastarnię :) bardzo sympatyczne miejsce :) udanej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić jak powstają nawet SPAMY z generatora zmyślonych ofert noclegowych :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy sfrustrowani naszymi śmieciami w wyszukiwarkach, wolą zapytać o wiedzę u jej źródła. :-)

Żarty żartami, ale taka prawda. Niektórzy inwestują kasę i czas w dobry system i dobry kontent. Inni stawiają na gotowcach i kopiują treść, a pieniądze i czas inwestują w pozycjonowanie. Potem tak jest, że człowiek szuka, szuka, a i tak nic znaleźć nie może.

Ale w reklamy AdSense na tych śmieciarkach i tak nie klikałem :P

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności