Skocz do zawartości

Osoba fizyczna nie prowadząca DG a pieczątka?


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Mając na uwadze Twoje inne pytania uprzedzam, że płacenie przez Ciebie zryczałtowanych podatków / etc nie ochroni Ciebie przed US, który pewnego pięknego dnia dojdzie do wniosku, że to co robisz jest prowadzeniem DG a wtedy dobierze się Tobie do skóry za brak DG.

Zdaję sobie z tego sprawę jednak moje poprzednie pytanie a ten temat nie mają ze sobą powiązania.

Aż tak dobrze jeszcze nie ciągnę żeby założyć DG więc walenie szeregu ZUSów,CITów,VATów itd i zarządzanie w tym wszystkim nie pasuje mi :) (bynajmniej w tym roku kalendarzowym!)

Szczerze mówiąc już kilka razy rozważałem tą możliwość, jednak zawsze brakowało jakoś odwagi ;)...

Mimo to, jeśli osiągnę już konkretne przychody miesięczne to widzę, że nie ma żartów i trzeba się regnąć jako firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny element na ktory musisz mieć już z tego co pamiętam specjalne papiery jest Orzełek ;)

przynajmniej tak mi coś nadmieniała dyrekcja w szkole.

wiec jeśli chcesz pieczątkę z napisem instytucji państwowej i orzełka to licz się z problemami :) w innym przypadku róbta co chceta :)

Zapraszam na mój blog - websem.pl - marketing internetowy i pozycjonowanie!

Kurs pozycjonowania

banner5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności