Skocz do zawartości

Reklama serwisu - konkurs ?


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak mam serwis helpers.pl ,(porady, pytania) wejścia są znikome, no czasami ktoś tam napisze parę jakiś głupot i tyle, ale nic sensownego i wzrostowego, więc tak myślałem jak się za to zabrać, ponieważ pozycjonowanie tak swoją drogą ale wolał bym coś szybkiego :), użytkownik bardyt wpadł na taki pomysł że można by było zrobić konkurs, na najlepszą poradę , z tym że każdy użytkownik który by brał udział w konkursie miał by swój link (refa) w takiej postaci https://helpers.pl/profile.php?id=431 , a jak by sie odbywało głosowanie ? trzeba by było stworzyć jakiś skrypt który by zliczał głosy na użytkownika który podał jakąś tam poradę . W ten sposób wielu biorących udział by swojego refa wklejało na fora, strony moze i kto wie co więcej.

Co myślicie o tym ? a może inne jakieś pomysły ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety musisz filtrować - z takim czymś na serwisie (to nie są nawet komentarze tylko główna jego część) - żadna reklama ci nie pomoże.

można by było zrobić konkurs, na najlepszą poradę , z tym że każdy użytkownik który by brał udział w konkursie miał by swój link (refa) w takiej postaci https://helpers.pl/profile.php?id=431 , a jak by sie odbywało głosowanie ? trzeba by było stworzyć jakiś skrypt który by zliczał głosy na użytkownika który podał jakąś tam poradę . W ten sposób wielu biorących udział by swojego refa wklejało na fora, strony moze i kto wie co więcej.
Tylko to nie byłby konkurs na najlepszą poradę, ale kto najlepiej zaspamuje fora. Zrób nominacje na kilkadziesiąt porad i sam wybierz zwycięzcę. Na tak małym serwisie każdy pokemon z neostradą może ustawiać wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem konkurs : który jest punktowany , tzn : za głos z linka 1pkt, za pytanie 2 pkt, za poradę 3pkt, do tego ranking będzie w profilu użytkownika , bo na stronie głównej chciałem ale mega trudno jest zrobić to, kto zbierze najwięcej pkt wygrywa , jak myślicie o tym pomyśle ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności