Skocz do zawartości

TradeDoubler kradnie kasę i opóźnia wypłaty


Kirgo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że kradzież to mocne słowo, ale używam go z pełną świadomością.

Od marca zalegają mi z 3 przelewami. Kiedy w międzyczasie mocno ich naciskałem dokonali jednego przelewu na jakieś śmieszne 200 zł.

Kolejne telefony i maile nic nie dają - otrzymuję odpowiedź, że "przelew idzie ze Szwecji i po ich stronie wszystko jest ok. Nie wiemy dlaczego przelew do pana nie dotarł".

Jawna kpina i oszustwo. Dodam, że w 2008 r nie było problemów z przelewami - każdy docierał na konto po 3-4 dniach.

Uważajcie na tę firmę - piszcie kto ma podobny problem. Jestem zdecydowany wkroczyć na oficjalną drogę ściągnięcia należności i narobienia im medialnie koło xxxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiem, że mocne, ale przeginają pałę. Ostro. Odpisują mi jakbym był debilem. Wszystko potwierdzę w banku, że nie było przelewów. Mam print sreeny na wypadek jakby chcieli zmieniać raporty itp. rzeczy. Wszystkie ich odpowiedzi na moje pytania mam w skrzynce mailowej + biling połączeń (kilkadziesiąt telefonów w tej sprawie).

Większe problemy zaczęły się jak Ergo Hestia włączyła swój program - płacili 0,5 PLN za UV. Wtedy zebrała się spora kasa do wypłaty, wycofali mnie z programu i zaczęli podbierać pieniądze.

Nie byłoby problemu, gdyby się przyznali, że zawalili, że mają obsuwę i nawet po tych 2-3 miesiącach zapłacili. Byłby smrodek, ale między mną i TD, a tak... :P

Zastanawiam się nad innym programem. AdTaily raczkuje, Zanox ma mało ciekawych reklamodawców, Novem prawie w ogóle nie akceptuje zgłoszeń do programów (nie odrzucają też nic, ale nic nie akceptują - po prostu chyba nikt tam nie zagląda). Zastanawiam się mocniej nad AdSense i AdKontekst, choć to słaba alternatywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanox akceptuje niektóre strony do zagranicznych programów, wiec możesz popróbować. Ja spróbowałem i dostałem stawkę za 1k wyświetleń taką, że brzuch mnie bolał ze śmiechu dwa dni. W sumie większość programów w zanoxie, afilo itd wygląda jak darmowa zasięgówka.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić novem.pl

-Świetny kontakt

-Przyjemna, elektroniczna obsluga płatności

-Coraz więcej programów

Niedawno skończyła się kampania Onet.pl, na której dało się zarobić na prawdę niezłe pieniądze. No ale cóż, już jej nie ma ... ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten usunięty przelew mam otrzymać w tym miesiącu... zaczekam.

Poślizgi to mają na wtkich programach - nie jadę na Orangu bo tam trzeba i pół roku czekać na kasę, aż zatwierdzą a potem jeszcze wypłata... Nawet przedpłacone programy są opóźniane srogo - wypłatę lipcową miałem po 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten usunięty przelew mam otrzymać w tym miesiącu... zaczekam.

Poślizgi to mają na wtkich programach - nie jadę na Orangu bo tam trzeba i pół roku czekać na kasę, aż zatwierdzą a potem jeszcze wypłata... Nawet przedpłacone programy są opóźniane srogo - wypłatę lipcową miałem po 3 tygodniach.

jak reklamodawca nie płaci za reklamę to i pośrednik zapłacić nie może, jeśli to prawda to z trade-doublerem jest podobnie jak z firmami transportowymi które bankrutują bo wszyscy się spóźniają z zapłatą a kasa leci.

Dziwi mnie trochę twoja sytuacja ponieważ td to firma międzynarodowa działająca już od ponad 10 lat na świecie. Więc raczej nie robią sobie czarnego pr specjalnie.

a co do braku alternatywy jak napisał któryś z poprzedników to jest przecież novem, afilo, zanox omg network, narzekać nie można.

Akurat składa się tak, że z bratem prowadzę stronę o programach partnerskich pod adresem https://www.affiliate-partner.pl więc jeśli potrzebujesz programów z innych sieci mamy z lewej strony zakładkę (programy w sieciach) która wyselekcjonuje dla ciebie z danej firmy tak możesz w prosty sposób uniknąć td. Dodatkowo mogę powiedzieć, że często sieci proponują te same programy od tych samych reklamodawców, na zbliżonych warunkach. Warto się porejestrować na stronach sieci afiliacyjnych.

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności