Skocz do zawartości

TradeDoubler kradnie kasę i opóźnia wypłaty


Kirgo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zanox i novem to firmy które razem zalegają mi ponad 600zł za każdym razem wykręcją się jednym tekstem w skrócie mówiącym że sam klikajem w oferty i wypłata mi się nie należy. novem gdy tylko wysłałem wezwanie do zapłaty natychmiast skasował moje konto.

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi też ukradli - nie wypłacają od marca. Do tego kłamią, ze powodem są błędne dane dot. rachunku.

Wcześniej im nie przeszkadzały bo przelewy szły.

I 3-ci grzech - są "chamami internetowymi" bo nie odpisują na mimo wszystko grzeczne pytania.

Słowa może mocne ale co my możemy innego - tylko sobie ulżyć i odradzać innym ten serwis.

Podejrzewam, że TradeDoubler nie przejmuje się polskimi klientami więc może zacząć opisywać jakie jest ich podejście na forach międzynarodowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Afilo pracuje i wiem, że nie ma problemów chyba, że ewidentnie są wały robione wtedy wypłaty są wstrzymywane do momentu wyjaśnienia sprawy i oczywiście w przypadku wykrycia nadużyć pieniądze nie są wypłacane i tak jest w każdej firmie, która prowadzi afiliacje. Z tego co wiem kolega, który rozpoczął ten temat dokonywał nadużyć więc Jego konto zostało zablokowane, a pieniądze słusznie nie wypłacone.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Afilo pracuje i wiem, że nie ma problemów chyba, że ewidentnie są wały robione wtedy wypłaty są wstrzymywane do momentu wyjaśnienia sprawy i oczywiście w przypadku wykrycia nadużyć pieniądze nie są wypłacane i tak jest w każdej firmie, która prowadzi afiliacje. Z tego co wiem kolega, który rozpoczął ten temat dokonywał nadużyć więc Jego konto zostało zablokowane, a pieniądze słusznie nie wypłacone.

Święty, nie znasz mojego przypadku a wypowiadasz się i pleciesz głupoty (najdelikatniej pisząc). Żadnych nadużyć nie było, konto nie zostało zablokowane, a pieniądze czekają na wypłacenie (już tylko 1 przelew brakujący). Obsługa TD wykazała się zaangażowaniem i wiem, że problem jest rozwiązywany. Czekam na ostateczne rozwiązanie sprawy, a wtedy zamieszczę tu informację.

Saint, następnym razem zastanów się czy warto jest pisać nieprawdę, bo wszystko to jest do zweryfikowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minęło kilka miesięcy i nic. Mimo, że pisałem, że sprawa miała być już zamknięta - tak nie jest. Do dzisiaj nie otrzymałem jednego brakującego przelewu mimo, że kilka innych w międzyczasie dotarło bez problemu.

Dałem Tradedoublerowi czas do końca listopada na uregulowanie zaległości. Jeśli do tego czasu nie otrzymam pieniędzy skończy się mailowanie...

Mam wystarczająco dużo materiałów - korespondencja, screeny - żeby dochodzić swojego i zrobić im piękny PR.

Kwota, o którą walczę nie jest duża - wkurza mnie teraz już tylko jedno. Olewanie problemu i nieumiejętność uczciwego i z honorem załatwienia sprawy.

Rada dla Was:

KONIECZNIE róbcie screeny Waszych zarobków, listy płatności i raportów w Tradedoublerze. Kiedy Wam UKRADNĄ kasę będziecie mieli dowody. U mnie USUNĘLI z listy przelew, który niby miałem otrzymać - pilnujcie się, bo Tradedoubler oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ta firma jest mocno dziwna. Zrobili huczną promocję lokat OF, gdzie za otwarcie dostawałem 25, a powyżej 10k dodatkowe 25 zł. 2 znajomych otworzyło w ten sposób lokaty (wiem na 100%, że transakcja przebiegła pomyślnie), powinienem dostać 100 zł, a tymczasem od lipca ta kwota jest w statusie:

W okresie płatności, ale nie zapłacone przez Reklamodawcę

Parę maili z różnych kont (także z formularza), zero odpowiedzi.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umiesz czytac ze zrozumieniem? To oznacza, ze zaliczyli Ci te tranzakcje, ale czekaja na kase od tego kto zamowil ta kampanie i jak on im za nia zaplaci to oni zaplaca Tobie. Dlatego najlepiej wybierac kampanie, ktore maja status 'przedplata', bo wtedy juz TD ma kase za dana kampanie i zazwyczaj zaplaci od razu.

Ogolnie to mam wrazenie jakby TD olewal, czy reklamodawcy mu placa, lub tez specjalnei chce robic w jajo uzytkownikow. Chociaz w wiekszosci przypadkow wieksi reklamodawcy w koncu zaplaca. Ja na wyplate z Empiku czekalem chyba z 6mc, ale w koncu kase dostalem.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku afiliacyjnym jest zbyt mała konkurencja i zbyt duża podaż wydawców. Jeszcze przez jakiś czas będą mogli robić z nami co tylko chcą. Powoli zaczyna się coś zmieniać, bo w różnych sieciach są te same programy z różnymi stawkami :)

Z moich obserwacji (oczywiście mogę się mylić):

CPC w Tradedouler wygląda tak:

U reklamodawcy siedzi osoba która codziennie sprawdza wszystkich wydawców którzy zarobili więcej niż (np.300zł) i jeśli z tych klików nie ma żadnej sprzedaży to przenoszą wydawcę do segmentu CPA (CPC=0).

CPA w Tradedoubler na przykładzie Travelplanet: Kłamią. Tyle. Kupiłem sam sobie wycieczkę i nie zaliczyło automatycznie. (Ale wakacje były super :)

CPC w polskich sieciach wygląda tak:

tu bogiem jest CTR i kropka. Jeśli średni CTR kampanii jest na poziomie 0,5% (bo np. emitują ją strony z ogromną ilością odsłon/osobę + totalnie niestargetowanym ruchem), a wydawca osiągnie CTR=5% (np. przy ruchu stargetowanym i malutkiej ilości odsłon/osobe np. strona po wylogowaniu) to według nich jesteś oszustem i wylatujesz. Ale kiedy oni walą w ch... to się nazywa "w związku z problemami technicznymi".

Na podstawie doświadczenia z grupą serwisów dających w sumie 250k wizyt i 3M PV miesięcznie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie TD też wykiwało. Był taki program kursu językowego, gdzie płacili za wypełnienie formularza (bodajże 20zł od sztuki). Byłem rzeczywiście zainteresowany co dana firma oferuje(tym bardziej, że się chełpili że za darmo) więc wypełniłem formularz ze swojego refa. Ładnie zaliczyło, a za jakiś tydzień odrzucone z powodu jakiegoś tam błędu. Oczywiście formularz prawidłowo wypełniłem, czego dowodem były ulotki które dostałem tradycyjną pocztą.

Nie polecam ich. Lubią sobie cofnąć płatności za wykonaną akcję. Co do płacenia za kliki to się nie wypowiadam, bo nie testowałem.

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności