Skocz do zawartości

Nowy srypt


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mario zupelnie nie rozumiem Twojego ataku, czyli każdy kto napisze sobie skrypt z funkcjami przyblizonymi do webmini to plagiat? nonsens.

one nie sa przyblizone one sa 1:1 skopiowane a zmienione ich nazwy. utrzymuje sie z pisania skryptow i wkurza mnie taka znieczulica , to tak jakbym przepisal syropa 1:1 zmieniajac nazwy zakladek - rozumiem ze to ok ? bo to juz moj kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioSQL, nie będę tu za Pawła odpisywał, bo nie mam pojęcia jak i kiedy tworzył skrypt. Natomiast aby mówić o plagiacie, to domniemany oryginał musiał by zawierać coś, co wcześniej nigdzie nie zostało wykorzystane. Co takiego oryginalnego jest w webmini?

Idąc tropem Twojego myślenia to weblink jest plagiatem linkora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym przepisal syropa 1:1 zmieniajac nazwy zakladek - rozumiem ze to ok ? bo to juz moj kod ?

tak (pomijając sprawy patentowe)

webmini nie zezwala na inne użycie niż to do jakiego został stworzony (pkt w weblinku), więc ktoś potrzebuje coś podobnego a używać chce go inaczej to piszę swój kod i cacy, i nie wiem o co się burzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirkus - to nie wygląda mi na napisanie swojego kodu od zera, a użycie źródeł webmini, z usunięciem linków eweb'a(złamanie licencji skryptu) + zmianami w kodzie.

Formularz zgłaszania wpisu wygląda identycznie jak w webmini (łącznie z nazwami pól formularza),

ponadto stałe elementy Webmini mają w tym wypadku identyczną strukturę.

Zdanie "Autorem silnika jest Pavel." na podstawie powyższego uważam za co najmniej nie stosowne.

No chyba, że punkt po punkcie od zera napisał skrypt o identycznej strukturze, co jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirkus - to nie wygląda mi na napisanie swojego kodu od zera, a użycie źródeł webmini

nie mam wglądu w kod ale jeśli to co piszesz to prawda to wtedy się zgadzam iż jest to plagiat

jednak twierdzenie że coś jest plagiatem bo ktoś napisał sobie coś podobnego od podstaw dla siebie to bzdura i tą kwestię tutaj rozkminiam w nawiązaniu do wypowiedzi mario :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak budujesz auto i te auto zawiera dach, siedzenie, 4 koła, silnik, skrzynie biegów to jest to plagiat ;> ?

Ludzie przecież każdy katalog stron zawiera to i owo :)

Tak jak można powiedzieć że web mini wzoruje się na scuttle a scuttle na czymś innym itd itd... ;)

Nie widzę sensu ciągnięcia tego dalej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale jedzie aluzją. Pytanie czy zamierzona, czy to tylko przypadek :hi:

-

Autorami silnika są oczywiście: Ben Rogers, Chris Bandy, John Heathco, Kiall Mac Innes, Parnell Springmeyer, Rocky Wilkins, Sam Clark i Woody Gilk. Możliwe że Pavel to jeden z nich, nie wiem.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iguana możesz napisać pod jaką przeglądarką występuje błąd?

Kilka faktów:

Katalogi które przedstawił mmarek działają na wczesnej wersji skryptu który niedawno napisałem, skrypt miał być najpierw na swoje potrzeby później jednak pomyślałem że po zakończeniu prac nad nim udostępnię go każdemu. Jak na razie jedyną osobą która oprócz mnie miała dostęp do źródeł jest właśnie mmamrek, i z tego co wiem postawił na nim 3 katalogi. Ja postawiłem kilka, żeby sprawdzić jak się indeksuje, ale mniejsza z tym.

Celem było szybkie napisanie prostego skryptu który dobrze się indeksuje, i na którym można zainstalować SWL (lub nawet kilka) taki jak dusza zapragnie.

Katalog (zarówno w zaprezentowanej wersji, jak najnowszej) został napisany od podstaw i nie zawiera żadnych elementów skopiowanych z kodu WebMini, zresztą każdy niedługo będzie mógł dokonać lustracji kodu lub nawet powołać skryptową komisję śledczą!.

Skrypt w aktualnej, jeszcze nie ukończonej wersji posiada autorską skórkę (obecna to darmowy tempalate), i kilka małych udogodnień, ale o tym już za kilka dni :-)

Pozdrawiam łowców afer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog (zarówno w zaprezentowanej wersji, jak najnowszej) został napisany od podstaw i nie zawiera żadnych elementów skopiowanych z kodu WebMini, zresztą każdy niedługo będzie mógł dokonać lustracji kodu lub nawet powołać skryptową komisję śledczą!.

Skrypt w aktualnej, jeszcze nie ukończonej wersji posiada autorską skórkę (obecna to darmowy tempalate), i kilka małych udogodnień, ale o tym już za kilka dni :-)

Pozdrawiam łowców afer!

wtrącę swoje 5 zł

nie ładnie kolego, skopiowałeś katalog przepisując kod zmieniają nagłówki linków , osobiście to olewam ale podpisujesz się pod czyimś autorskim pomysłem mówiąc ze to Twój

Nie rób z ludzi idiotów twierdząc że to cudowny zbieg okoliczności że wymyśliłes identyczny webmini

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności