Skocz do zawartości

Nowy srypt


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kiedyś wcześniej szanujący programiści swoją prace i prace innych programistów podpisywali np: Qlweb modified by jachu witać czasy sie zmieniły

Zgadza się ale wtedy gdy modyfikacje zbudowane zostały NA BAZIE kodu macierzystego.

Jeśli kod tego skryptu zbudowany jest faktycznie OD PODSTAW to nawet jeśli oferowałby identyczną funkcjonalność co webmini nie ma mowy o plagiacie (Open Office to nie plagiat Microsoft Office prawda ?) :jezyk1:

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kod tego skryptu zbudowany jest faktycznie OD PODSTAW to nawet jeśli oferowałby identyczną funkcjonalność co webmini nie ma mowy o plagiacie (Open Office to nie plagiat Microsoft Office prawda ?) :jezyk1:

zapytam się Ciebie żeby nie było niedomówień w przyszłości , jeżeli ktoś napisze 1:1 taki katalog https://www.demo1.seokatalogi.pl/ zmieniając nagłówki i grafikę to już nie jest to plagiat i nie będziesz miał nic przeciwko ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog (zarówno w zaprezentowanej wersji, jak najnowszej) został napisany od podstaw

Dlaczego dalej kłamiesz, mimo iż zaprezentowałem nazwiska twórców. Ilość Twojego kodu to około 2% z całej aplikacji.

Plagiat kodu webmini prawdopodobnie nie nastąpił, jednakże plagiat funkcjonalności i założeń owszem.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przeoczyłem Twój post

Katalog napisany jest na frameworku i rzeczywiście mój kod jest tylko częścią całości.

Co do plagiatu założeń to nie wiem jak to interpretować, jak rozumiem każdy kto będzie chciał napisać prosty katalog dopuści się plagiatu?

Co do plagiatu funkcjonalności to mój skrypt ma ich nieco więcej niż WebMini, zaprezentowana wersja jest sprzed ok 2 tygodni i jest nieskończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie chodzi tu o jakąś wojenkę. Czerpać od lepszych i naśladować dobre wzory nie jest niczym złym, wręcz odwrotnie, na tym opiera się nasza cywilizacja i postęp. Pavel napisał, że wzorował się katalogiem webmini, ale nie wykorzystał kodu źródłowego. Wyszedł katalog podobny, bo jaki miał wyjść? W dodatku jego funkcjonalność/inność ogranicza też przystosowanie go do współpracy z bazą generowaną przez multisafiro. Nie jest jednak identyczny! Widać to przecież gołym okiem. W wersji finalnej jest jeszcze więcej różnic. Pewnie Pavel niebawem to zaprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma wyglądać domyślna skórka:

th.56cba8e249.png

Katalog ma m.in kanał RSS, generowanie sitemapy, autoping, licznik odwiedzin googlebota, ocenianie stron przez admina

Z poziomu pliku konfiguracyjnego można ustawić czy ma pobierać meta, czy przyjmować podstrony, czy nowe wpisy pojawiają się od razu czy po akceptacji admina, minimalną maksymalną ilość słów/znaków w tytule opisie i tagach strony, ilości wpisów wyświetlanych na poszczególnych podstronach. Bez ingerencji w szablon można też wkleić własne linki (boks "Przyjaciele"). W skrypcie również będzie można łatwo wkleić SWL, skrypt rozbije linki na 3 miejsca na stronie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to będzie darmowy skrypt ?? ^^ bo gdzieś tak przeczytałem w tej rozmowie, ale pewny nie jestem

jeśli tak, to ja się pisze :]

PS. mam nadzieję że nie jest jakoś bardzo skomplikowane robienie skórek do niego :) to może kilka zrobię :P

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności