Skocz do zawartości

Strona w XHTML problem z meta tagami.


adios2

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj zobacze.

Na domiar zlego gdzies w tresci dokumentu są dokladnie takie same znaki

<div id="tresc">







jak na początku (co prawda nie sa tu szkodliwe). Jakim edytorem to piszesz ? to jest w PHP przetwarzane czy to cztsty HTML zapisany do pliku PHP !?

Tu gdzie są te znaki to includuje watości php. Ale te znaki według moich badań nie mają znaczenia. Sprawdziłem to na paru serwisach na których są. Usunąłem te znaki, tylko nadpisałem starą wersję dokumentu, ponieważ one nie mają żadnego wpływu.

Edytor to bluefish (pod linuksa). Znaki te występują tylko po zapisie w UTF-8 ale nie mają one żadnego wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dziala ;) A co najciekawsze teraz mogą być znaczki, lub nie ale je usunąłem :)

znaki miales tu gdzie podal k0rnik:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"

a teraz ich nie ma i dlatego dziala.

Ze znaczkami też działało, ponieważ sprawdzałem. Być może w konkretnym kodowaniu powodowały one problem, a po przejściu przez sito kodowań stały się innymi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności