Skocz do zawartości

10 zadbanych czy 200 kiepskich?


gniotek

10 b.dobrych czy 200 średnich?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 10 czy 200?

    • 10 b. dobrych
      27
    • 200 średnich
      17
    • 500 kiepskich
      4


Rekomendowane odpowiedzi

przenośnia mb jest bardzo dobra, ale niepełna. Bo wiele stron średniej jakości już się nadaje do stopki bo zwyczajnie nie jest sztucznie dopalana, albo ma niszową tematykę i ludziska sami linkują. Określenie b. dobra strona to statystyka powyżej 1k uniq dziennie - dla mnie, jako twórcy tematu. Strona pełna w treść, taką którą można zostawić na długie miesiące dla redaktora(albo kilku), lub forum (dla użytkowników i moderatorów) a potem wrócić sobie i linka zamieścić.

gostek_ dzięki za przywrócenie tematu, więcej razy nie będę wulgaryzmów używał, wybaczcie...

Jak widać na razie mamy bardzo podzielone głosy, zachęcam jeszcze raz wszystkich do głosowania i wybierania odpowiedzi adekwatnej do swoich czynów...

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej mowic?

Jesli mam dobry serwis i wloze w niego troche pracy, to efekty z tej pracy daja mi wiekszy zwrot niz z postawienia 15 slabych serwisow.

Moze to wynika z tego, ze mam zbyt duze koszty pracy, moze z nieumiejetnosci promowania kilkunastu serwisow rownoczesnie.

Nie wiem. Dla mnie to po prostu nie dzialalo tak dobrze jak stala praca na jednym porzadnym serwisie.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No morze nie 200

morze jest szerokie i głębokie... może się nauczysz pisać?

idolw, mi chodziło o te niepowodzenia finansowe w przypadku większej ilości stron. Również zauważyłem, że zdecydowanie bardziej opłaca się zarządzać powierzchnią reklamową dla kilkudziesięciu serwisów b. dobrych niż kilkuset średnich. Do obalenia idzie jeden z mitów ostatnio ciągle powtarzany, ale o tym niebawem...

Zapraszam nadal do oddawania głosów, jeszcze jest ich za mało, żeby wyciągać większe wnioski.

PS

Z punktu widzenia ekonomicznego lepiej 5 b.dobrych, mniejsze koszty i przychody większe. Z punktu widzenia SEO lepiej 200 średnich, jednak koszty utrzymania są oczywiście większe. Ja działam na oba fronty

Nie wiesz co mówisz i chciałbym, abyś powstrzymał się od takich komentarzy. Miałeś kiedyś jaki duży serwis? Miałeś kiedy masę średnich do utrzymania? Utrzymanie dużego serwisu wcale nie wiąże się z małymi kosztami. Zrób taki to zobaczysz.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności