Skocz do zawartości

To jakaś masakra


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi era bycia online, na zakupy z dziećmi online, na imprezę online - same korzyści a i google nie może tego przegapić :)

Trzeba się pogodzić z tym faktem i żyć dalej;)

Tak sobie pomyślałem nad usługą: "Najbliższa pijana dziewczyna w centrum miasta - lokalizuj teraz ..." :)

Pozycjonowanie stron w Google :: pierwszywgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądał ktoś Resident Evil ??

Umbrella = Google ??:)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google może to nówka, ale choćby ERA proponowała namierzanie znajomych jakieś 3-4 lata temu ...

Wyglądało to mniej więcej tak:

01. trzeba było wysłać numer który chce się namierzyć (zlokalizować - miasto i ulica),

02. na numer przychodziło pytanie "Ktoś chce Ciebie namierzyć [...] czy się na to zgadzasz? Jeżeli się zgadzasz to ...",

03. w zależności od decyzji przesyłany był sms z lokalizacją lub odmową.

Nic ciekawego :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google może to nówka, ale choćby ERA proponowała namierzanie znajomych jakieś 3-4 lata temu ...

Wyglądało to mniej więcej tak:

01. trzeba było wysłać numer który chce się namierzyć (zlokalizować - miasto i ulica),

02. na numer przychodziło pytanie "Ktoś chce Ciebie namierzyć [...] czy się na to zgadzasz? Jeżeli się zgadzasz to ...",

03. w zależności od decyzji przesyłany był sms z lokalizacją lub odmową.

Jest również usługa "gdzie jest dziecko", działa na podobnej zasadzie, podaje lokalizacje karty sim. Bardzo chętnie wykorzystywane narzędzie w sieciach firmowych, gdzie dyrektorzy mogą kontrolować zasięg przedstawicieli handlowych ;) Kolejna usługa "gdzie jest mój PH", technologia daje możliwości...

Pozycjonowanie stron w Google :: pierwszywgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na usługę - "zobacz swoja znajomą bez ubrania" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności