Skocz do zawartości

projektor multimedialny DLP czy LCD


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam benq mp523 i szczerze powiem, ze jestem zadowolony :) kosztowal ok 2tys i wystarcza tylko do filmow. Rozdzielczosc podstawowa 1024x768, maksymalna 1280x1024, filmy - dobrze; praca na dokumentach itp - średnio, zbyt mala rozdzielczosc; gry - slaba jakosc wlasnie przez rozdzielczosc. Wiec tylko filmy ;)

W praktyce zauwazylem ze rozdzielczosc maksymalna jest chyba oszukana, znaczy ze lekko traci na ostrosci.

Obraz w dzien (rolety zamkniete) jest znosny, lecz jak wiadomo, w jasnym pomieszczeniu, na jasnym tle, powiedzenie kolor czarny zmienia znaczenie :P

Wszystko zalezy od przeznaczenia sprzetu, ja swoj kupilem aby raz na jakis czas urzadzic seans filmowy w jakiejs hali, garazu, duzym pokoju ;)

No i do prezentacji dla klientow, zawsze to podnosi prestiz :]

zarowa ma podobno wytrzymac 3500h economic, i 4000h normal ;)

Pamietaj, zarowki to srednio 70% ceny projektora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności