Skocz do zawartości

Dotpay/Cashbill


Stranek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie zwiazane z serwisem cashbill oraz dotpay.

Jestem tam zarejestrowany jako osoba fizyczna czyli logiczne jest ze nieprowadze dzialalnosci.

Serwisy potracja spore sumy pieniedzy , czyli mam rozumiec ze w kwesti podatkow oni to juz odprowadzaja a ja jestem czysty?

a gdzie..

nie ma tak łatwo, serwis odprowadza podatek od tego co zarobił a to co oddaje tobie to koszty.

Ty zarabiasz również bo masz przychód a z tego przychodu jako osoba fizyczna czysty zysk. Z tego co pamiętam osoba fizyczna nie może wykazać kosztów uzyskania przychodu, więc podatek odprowadzasz od całej kwoty.

W skrócie to co rozlicza dotpay czy cashbill to ich sprawa a to co rozliczyć musisz ty to jest twoim obowiązkiem

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem , w jaki sposob ja jako osoba fizyczna mam sie rozliczyc ?

W przypadku cashbill.pl interesuje mnie jedna sytuacja moj przychod brutto wynosił przypuscmy 50zł z tego zaplacone zostalo "Pobrana zaliczka na podatek dochodowy" w wysokosci przypuscmy 10(wszystko kwoty przyblizone) czyli cashbill zabral mi wlasnie ten podatek dochodwy bo dostaje tylko 40zł.

Czy to nie jest wlasnie ten podatek dochodwy odprowadzany przez cashbill , ktory podpisuje ze mna umowe o dzielo ?

Osoba ( w tej sytuacji ) cashbill podpisuje ze mna umowe o dzielo wiec to chyba wlasnie cashbill odprowadza potrzebne podatki za mnie podpisujac ze mna ową umowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraz pytanie do ciebie.

czy nie uważasz, że lepiej byś zrobił pytając o to cashbill? B) ponieważ my możemy tutaj teoretyzować a cashbill oraz przyległy tobie urząd skarbowy znają odpowiedź na twoje pytanie :)

ja ze wszystkim co nie jest jasne wale do US i firm które właśnie jak cashbill coś mi oferują.

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto takie firmy maja wiele do powiedzenia ostatni telefon do cashbill kosztowal 15zl czasami lubie poprostu spytac na forum :)

jak to się mówi - kto pyta nie błądzi, tylko w sprawie podatków to jednak US będzie wiedział wszystko bardzo dobrze ( choć nie najlepiej :P)

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności