Skocz do zawartości

CMS z przyjaznym systemem szablonów


Szemron

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego systemu CMS pod blog lub mniejszy serwis, który będzie miał bardzo przyjazny i wygodny system szablonów. Chodzi mi o to, by kod html był całkowicie oddzielony od kodu php, tak jak ma to miejsce w systemach phpBB2 i phpBB3. Wiem, że mógłbym po kolei instalować i testować, ale pewnie większość z Was zna te CMSy wzdłuż i wszerz, więc będę bardzo wdzięczny, jeśli będziecie mogli coś polecić.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zapoznam się z tym.

Wiadomo, że nie 'całkowicie', ale np. szablony phpBB mogłem tak przerabiać, że był on nie do poznania.

Kiedyś próbowałem pogrzebać w szablonie Wordpressa i tam wyglądało to już zupełnie inaczej. Dosyć skomplikowanie, według mnie.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHPowa papka kodowa w WP faktycznie może przyprawić na pierwszy rzut oka o zawrót głowy, ale jak się temu przyjrzysz, potestujesz - nie jest źle. :-)

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Drupal? PHP w szablonach jest tam minimum. Dobry zarówno do małych stronek jak i większych projektów.

Hosting już od 39 zł brutto/rok! Sprawdź nasze możliwości: brak limitu domen, subdomen, kont FTP, baz danych MySQL, wiele wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, automatyczna instalacja WordPress, kompatybilność z frameworkami Symfony/Laravel, blokada krajów, integracja z CloudFlare i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności