Skocz do zawartości

teraz katalogi czy precle?


marioSQL

Rekomendowane odpowiedzi

Może wynika to z tego, iż katalog jest prościej postawić (coraz ciekawsze skrypty się pojawiają), ludzie także chętniej wpisują się do katalogów, niż do precli... - mniej trzeba pisać, a nie każdemu się chce więcej pracować nad stroną.

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

precle wymagają więcej pracy, google ich nie lubi i ludziom się nie chce pisać unikalnych tekstów.

Katalog jest prosty, szybki i google zaczyna lubić katalogi.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z analizy danych z PIO za ostatnie 6 miesiecy wynika ze katalogi wrocily a precle poszly w odstawke, skad ta zmiana trendu ?

Może dlatego że coraz więcej ludzi zauważa że warto stawiać porządne katalogi ? Poza tym podział na katalogi i precle powoli się zatraca - zwróć uwagę na to że coraz więcej adminów ustawia min. próg znaków opisu na 500 i dorzuca opcję dodatkowych backlinków w treści...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze googiel dalej lubi precle,ale jezeli wiekszosc stawia syfy to po co?Juz bardziej oplaca sie postawic tak ze 100 na wlasnych domenach i sobie to pielegnowac,katalogi zawsze pomagaly,wiec nie wiem skad szum ze sie odrodzily?:)

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testowałem ostatnio katalogi vs precle i wyszło na korzyść precli

precel an wordpressie ma jedną przewagę - ping

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- warto mieć TO i TO ale zadbane, ale faktycznie szala przechyla się na stronę katalogów i zgodzę się tu z przedmówcami , spada chęć tworzenia unikalnych tekstów, katalogi są częściej wypełniane co powoduje przypływ "świeżej" treści dla domeny.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale autorzy katalogów szybko się wypalają i po około kilku meisiącach kat idzie w odstawkęi jest zaspamiany ... co w sumei i tak konczy stwierdzeniem, że nie warto stawiac katalogów :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności