Skocz do zawartości

gwałtowny spadek zaindeksowanych stron


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Beerbant

No może faktycznie jakieś zmiany.

Jak za parę dni sytuacja się nie poprawi to będzie "boleć :(

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

u mnie bez mian, po 60-100k zindeksowanych na serwis, za to zauwazylem cos innego: na jednym "wyindeksowało" mi opisy :( zostały same urle mimo, że strona jest dobrze wykonana, ma swój kontent, które zresztą wczesniej był pieknie zindeksowany. mam nadzieję, że to nie pierwsza oznaka wypadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez noc straciłem jakieś 2k, ale w stosunku do całości jest to bardzo mało i niczym niezwykłym nie jest.

Za to jedna z moich stron wyleciała na kluczowe frazy na dalekie pozycji w okolicach setki:(

I jakieś ścierwa się wbiły w top-10.

PS. Może G. jest przepełnione stronami i zaostrzyli reguły co do indeksacji, żeby pozbyć się trochę balastu?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostały same urle

U mnie wyglądało identycznie przez ileś tam dni.

Następnie goglebot wpadł w szał i indexował po 4-6 tys. dziennie.

---------------------

Na a teraz nie indexuje wcale, gdyż nie ma strony w wynikach.

Tak to mniej/więcej wyglądało od mojej strony....

Ps. Choć domeny brak w indexie, to boty szaleją - robią sobie impreze w serwisie.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze że nie można tych spadków wytłumaczyc czymś racjonalnym no bo gdyby sie przesadziło z linkami to = piaskownica a tutaj mamy do czynienia ze spadkiem #-o

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko stoji a nawet przyrost zanotowałem tyle ze to niczego nie dowodzi.

Po miesiącu od zdzrzenia można pokusić się o analizę.

Ponadto obserwuje 2 duże serwisy znajomych jeden ma przyrost i drugi też

Za wczesnie na wnioski

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo gdyby sie przesadziło z linkami to = piaskownica

No z tym może być racja.

Pozycjonowałem subdomene i tu może być przyczyna.

Z linkami raczej jestem ostrożny ale? - no własnie.......

Tylko dlaczego poleciał cały serwis? - I tu zagatka

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z serwisów który dostał kopa w dół był "podpierany linkorem" i przed spadkiem była awaria linkora trwało to 3-4 dni ale to chyba nie było przyczyną bo wątpie w to aby po wznowieniu systemu nastąpił gwałtowny przyrost linków a z drugiej strony spadek nastąpił pare dni po updacie linków i to gmatwa troche sprawe bo wskazywałoby na sandbox ale allinanchor tego nie pokazuje #-o no nic trzeba bedzie poczekać , na razie dla próby zwiększyłem ilość linków i zobaczymy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności