Skocz do zawartości

gwałtowny spadek zaindeksowanych stron


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem na ile to podpada pod wasze problemy, ale u mnie z kolei na dwie frazy wyniki na różnych datacenterach od paru dobrych dni są nieźle rozbieżne - tak od #16 do #40 pozycji. misz masz konkretny :zeby:

za to na pozostałe interesujące mnie frazy jest stabilnie i zgodnie, mimo, że dotyczą one dokładnie tych samych sajtów (te same domeny). o co biega :rolleyes:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i się wyświęciło, na 2 ważne frazy spadłęm nieco w dół, ale co ciekawe na żadnym z datacenterów mcdar.net nie ma takich wyników. znaczy że "moje" google łączy się teraz z jeszcze innym datacenterem, albo są dziwne zakłócenia jakieś hehe :D

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć ja z nowym serwisem zaledwie po dodaniu około 20-30 linków wleciałem w sandbox i nawet nie zdążyłem zaliczyc fresh site bonusa k*** mać :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadki notuje od kilku dni, raz jestem na 4 miejscu a raz na 30, nie wiem co jest grane, do tego ilosc linkow gwaltownie spada, w Yahoo mialem około 7000 później spadło do 5000 wczoraj rano miałem niewiele ponad 900 a teraz to mi narzędzie nie działa :) Nie wiem co się dzieje, szkoda, bo kurcze już bylem na pierwszym miejscu, potem nawalił serwer i od tego czasu spadam w dół(choć przedwczoraj wskoczyłem na 4 miejsce) Dobrze że 88% odwiedzających wpisuje bezpośrednio adres strony, a tylko ok 4% korzysta z googla.

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć ja z nowym serwisem zaledwie po dodaniu około 20-30 linków wleciałem w sandbox i nawet nie zdążyłem zaliczyc fresh site bonusa k*** mać  :)

Odpowiem tak - czytaj forum: Kiedy piszą o SANDBOXIE i PASKOWNICY każdy myśłi mnie to nie dytyczy tymczasem pisałem, że można FILTR zaliczyć już po 4 linkach z anchortextem na świeżej stronie. Panowie po to jest forum żeby inni już się nie męczyli - ja zaliczyłem filtry w piaskownicy na kilkanaście fraz i teraz je już powoli wyciągam - dlatego przypominam wszem: Piakownica to straszna kupa i prze kilka miesięcy trzeba bardzo uważac i zbierać SPOKOJNIE w miarę dobre linki - moga byc nawet bez anchortekstów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim forum też się dzieją dziwne rzeczy - na początku z 7 miejsca spadłem nagle (z dnia na dzień) na 30, później 42 i w końcu na 48. Teraz znowu jestem 8 ale też od tygodnia spada ilośc zindeksowanych stron - wtedy była mw. 15,500 i po troche z dnia na dzień spada - teraz jest już mw. 14,100 :/

O ile teraz już pozycja wróciła do normy to strony nadal giną :/

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za to dzis zauwazylem, ze znow ta sama strona główna wyleciała z indeksu. Dzis zrobilem, jak poprzednio, reczne "addurl".

To faktycznie dziwne- ja jak pamiętasz też tak zrobiłem, ale moja tym razem nie wyleciała - jedynie odnotowałem spadek dwa oczka.

Napisz gazy, czy teraz też addurl cos dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
he he - czekam na info i 3mam za szybki powrót.

80282[/snapback]

Troche juz czasu minęło i temat lekko przestarzały:-), ale dziś wreszcie strona główna wróciła do indeksu i mniej więcej na swoje pozycje. Niestety znów nie da się jednoznacznie powiedzieć czy "addurl" miał na to jakikolwiek wpływ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie - to czas, kiedy ja dodałem przez addurl to wróciła za dwa dni, ale wcześniej czekałem chyba dwa tygodnie - wiec to tylko zbiegło się z czasem - teraz jest już bez wylotek, ale niestety tendencja spadkowa - cały czas leci i leci z 15 na 48 - nie wiem dlaczego - linków delikatnie przybywa - zwiększyłem nawet odrobinę % słów kl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności