Skocz do zawartości

Komix-wątek forumowy


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:) :mrgreen:

to o kimś konkretnym??? ;)

ten wątek zaczyna być coraz bardziej zabawny ;)

(btw: nie 'tabelarze'?)

ps. jak wróce na desktopa (znów musze kisić na laptopie :( ) to poszukam takiej mojej grafitti-karykatury jaką mi z 7 lat temu narysował kumpel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kava twoje też są świetne, dla mnie w ogole jest niepojęte jak można tak zaje..ście rysować.

ps.

Często rysuję z dzieckiem(3 lata) ostatnio partnerka przez przypadek zobaczyła moje wypociny i mówi do dziecka bardzo ładny ludzik ci wyszedł.

Tak można podsumować moje umiejętności.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha to ja tez się przyłączam do klubu zdolnych malarsko inaczej ;)

jeszcze jakiś retusz czy coś takiego to zrobię ale żeby samemu coś namalować to już kicha, a o ludzikach szkoda gadać podłej jakości zbudowani z kresek mi wychodzą :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez się przyłączam do klubu zdolnych malarsko inaczej

ja mogę zostać ..... skarbnikiem :oops:

(przynajmniej zapewnie zaopatrzenie w browar) :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant wyborów jeszcze nie było ale mozna by załozyć jakaś grupe zdolnych inaczej... przynajmniej by nas namalowali ;P

Erbit a jak zrobią juz dobrze funkcjonujące połaczenie przez fale mózgowe to co ... wyobrazisz sobie obrazek i sie sam na kompie namaluje to wtedy bedziemy świetnymi grafikami komputerowymi :)

[edited]

Kava a co zrobisz parodię avatarka ?

Cii ja sie ukrywam więc nie mam ;)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności