Skocz do zawartości

Komix-wątek forumowy


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Skąd wy umiecie tak rysować?
Jak to gdzie w przedszkolu, Ty tez sie zapewne uczyles. :D

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy umiecie tak rysować?
Jak to gdzie w przedszkolu, Ty tez sie zapewne uczyles. :D

W przedszkolu to ja robiłem www na ramkach :)

Nie no żartuję, jeśli z rysowania na papierze jestem słaby to o kompie już nie mówię. Swoją drogą w jakim programie robiliście te rysunki?

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit skąd... profesjonalizm to by był:

1. Tablet ->photoshop.

2. Własnoręcznie naciągane płótno -> olejne malowane pędzlem z własnych włosów-> 5 lat w piwnicy -> druga warstwa olejnymi -> malarz zapada w śpiączkę -> płótno wycenione na tysiące $$ -> po 20 latach malarz się budzi i wytacza proces tym, co mu zarąbali obraz -> trybunał w Sztrasburgu przyznaje obraz z powrotem -> zdjęcie slajd -> skan 9 000 dpi -> Pozycjonowanie i Optymalizacja

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności