Skocz do zawartości

Usuwanie wpisow na żądanie konkurencji


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy w polskim prawie rzeczywiście właściciel strony nie odpowiada za treść jaka jest na niej umieszczona ?

ha, sprawa nie jest chyba jednoznaczna, jeśli właściciel strony nie moderuje wpisów, to raczej nie odpowiada, ale jeśli prowadzi moderację, to tutaj może być nie tak prosto i może ponosić odpowiedzialność.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ma za kazdym razem sprawdzac, czy wpiane slowo nie jest opatentowane ;)

wpis by musial kosztowac krocie - a darmowe moderowane katalogi nalezy zamknac

moderacja to sprawdzenie wpisu pod katem poprawnosci i czy nadaje sie do katalogu, nie usluga prawna - czy jest pod tym katem zgodny

po to jest w katalogu kontakt (tak samo jak na orum), ze ktos moze zglosic naruszenie, jesli mimo kontaktu brak reakci to wtedy mozna wyciagac konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwam takie wpisy lub je modyfikuję jeśli dostanę konkretną prośbę.

Jeśli ktoś ewidentnie używa nazwy firmy konkurencyjnej w anchorze - leci lub zmiana anchora. Jeśli zawarta jest sensowanie w opisie to najczęściej zostaje.

W polskiem prawie reklamowanie się pod marką konkurencji jest czynem nieuczciwej konkurencji (masło maślane !!! ).

Nie mam czasu na szarpanie się w mailach lub pismach a o takie nie trudno, mniejczasu zajmuje edycja...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwam takie wpisy lub je modyfikuję jeśli dostanę konkretną prośbę.

Nie mam czasu na szarpanie się w mailach lub pismach a o takie nie trudno, mniejczasu zajmuje edycja...

zdrowe podejście do zycia , usunąc olać zapomnieć , zając sie swoją pracą , tamci z grupy A jak będą chcieli to i tak mają jeszcze do dyspozycji kolejne 5 tys katalogów czy też cała listę SWL zeby linkować się pod nazwą konkurencji

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie tylko, że ingerujecie w zapisy, ktorych sami nie wykonaliścieczym naruszacie treść wykonaną przez kogos innego a nie was. można się rownież narazić na zarzut naruszenia dobr firmy bądź dóbr osobistych poprzez mianę/ingerencję we wpis.

Poza tym jak zweryfikowac żądanie na podstawie rozmowy na GG !!!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred zapomniałeś chyba, że te tzw. "dobra firmy" (:)) znajdują się na twoim serwerze. I są tam tylko dzięki twojej dobrej woli i ty za to płacisz. Nie rozumiem jak można mieć pretensje do dostarczyciela darmowej "usługi", ja się jeszcze nigdy z tym nie spotkałem a ludzie w tym kraju chyba nie zidiocieli do reszty. Ja bym np. w takim układzie zaproponował oddanie kosztów wpisu do katalogu - czyli 0 PLN.

Bez paranoi. Serwer/wirtualka należy do was. Jak wpis wam się nie podoba to zmieniacie - jak firmie się nie podoba zmiana - to wpis leci całkowicie.

zdrowe podejście do zycia , usunąc olać zapomnieć , zając sie swoją pracą
Albo nie podawać danych kontaktowych, wtedy jest pełen spokój :)
W polskiem prawie reklamowanie się pod marką konkurencji jest czynem nieuczciwej konkurencji
Wiesz ale ciebie to nie interesuje jeśli prowadzisz katalog, czyn nieuczciwej konkurencji popełnia ten kto dokonuje wpisu a ty nie jesteś darmowym prawnikiem, żeby dla każdego wpisu dokonywać analizy użytych znaków handlowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie tylko, że ingerujecie w zapisy, ktorych sami nie wykonaliścieczym naruszacie treść wykonaną przez kogos innego a nie was.

slawek22 już Ci odpowiedział na to - mój cyrk i moje zabawki, moje wpisy - dodając akceptujesz regulamin

zdrowe podejście do zycia , usunąc olać zapomnieć , zając sie swoją pracą
Albo nie podawać danych kontaktowych, wtedy jest pełen spokój :)

Jakbym tego nie robił to paru pozycjonerów z tego forum nie mogłoby naprawić radosnej twórczości swoich klientów..

W polskiem prawie reklamowanie się pod marką konkurencji jest czynem nieuczciwej konkurencji
Wiesz ale ciebie to nie interesuje jeśli prowadzisz katalog, czyn nieuczciwej konkurencji popełnia ten kto dokonuje wpisu a ty nie jesteś darmowym prawnikiem, żeby dla każdego wpisu dokonywać analizy użytych znaków handlowych.

Znając życie i polskie prawo, nawet jak nie jestem winny to i tak będzie parę pism bo na mojej witrynie te prawo zostało złamane. Przyjdzie pismo z Policji bym podał IP kogoś, kto rok temu dodał wpis itp itd.

Już mi starczy, że GIODO przynajmniej raz w miesiącu się do mnie odezwie bo jakiś koleś radośnie poda jakieś numery klienta z domu maklerskiego na jednym z moich for (3 lata temu) albo inny w szale szukana pracy rozesłał spam ze swoimi CV na 100 tys. grup dyskusyjnych a teraz zdzwiony, że znajduje to w moim archwium....(posty z 2000r.).

Takich przykładów mogę podawać więcej, Ci bardziej inteligentni sami do mnie piszą lub dzwonią. To wszystko nauczyło mnie - pomóż, usuń i zapomnij.

A i bym zapomniał, nigdzie tego nie napisałem, jak ktoś mnie wkurza to każe mu się uwiarygodnić np przez wstawienie na serwer pliku tekstowego z urlem wpisu w moim katalogu. Tą zasadę stosuje też jak ktos chce zmienić wpis z innego powodu.

Dodam także, że pomoc w takich błahych sprawach co jakiś czas owocuje zrobioną ofertą na pozycjonowanie lub innymi korzyściami biznesowymi.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym URLem i pliczkiem na servie to rewela pomysł - dzięki za podopowiedż :)

a co do oferty na SEo. to była konkurencja :) ale moja :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności