Skocz do zawartości

Jakie reklamy dołożyć do strony:)?


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 strony o tematyce dziecięcej ( gry dla dzieci itd). Obecnie na stronie mam reklamy z googli + agencja. Można coś jeszcze dołożyć. Myślałem o programie partnerskim np ceneo. Jednak napisali, że teraz PP Ceneo instalują tylko na stronach stricte powiązanych z ceneo. Wysłałem też zapytanie do PP kupujemy pl jednak bez odzewu jak narazie. Macie jakieś propozycje?? Przedział wiekowy użytkowników na stronie 3-12 lat. Więc bez sensu według mnie programy partnerskie z których pieniąde dostaję się np za zakupiony produkt itp. Gdyż wiadomo,że taki użytkownik nic nie kupi:). I chodzi mi tu właśnie reklama z której płacą za kliknięcia lub coś innego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na moją stronę o programach partnerskich https://www.affilite-partner.pl tam znajdziesz parę pasujących PP.

jeśli np interesują cię zakupy to zarejestruj się w zanox (tylko zrób to przez kliknięcie na linka zanox na mojej stronie :):D), oni ogółem nie ą aż tak wybreną siecią a tam możesz znaleźć np zadowolenie.pl

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności