Skocz do zawartości

Linki w stopce


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

A po co w takim razie wielu userów decyduje się na wybór tej właśnie opcji? Bo im bardziej naturalnie to wszystko będzie wyglądało, tym mniejsze ryzyko algorytmicznego wyłapania albo podkablowania przez kogoś życzliwego. A nawet jeśli ktoś z Guglarzy zajrzy na stronę i nie będzie miał powodów do zainteresowania się danymi linkami (uzna je za przydatne dla userów), nie będzie miało znaczenia, w jakim celu zostały wstawione.

Intencje znasz tylko Ty jako webmaster. Dla innych ma to wyglądać naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A po co w takim razie wielu userów decyduje się na wybór tej właśnie opcji?

- Bo im bardziej naturalnie to wszystko będzie wyglądało, tym mniejsze ryzyko algorytmicznego wyłapania albo podkablowania przez kogoś życzliwego.

Cele są różne , Ty mając wypaczenie zawodowe patrzysz pod tylko pod jednym kontem tego co piszą wytyczne, inni wytycznych na oczy nie widzieli i pewnie nie zobaczą a chcą mieć wpływ na rozmieszczenie linkow dla np efektu graficznego.

Lexy to nie jest tak że wszystkie strony nagle się dostosowują do google bo napisali ze linki ze stopki mają mniejszą moc i ludzie masowo przenoszą partnerów do topu strony. To co oni piszą naprawdę widzi jakiś odsetek jednego procenta , google to nie Polska przyglądalaś się jak wygląda google u ruskich ? prawdziwa wolno amerykanka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zbaczasz z tematu. Po co piszesz o tym, że nie wszyscy webmasterzy widzieli wytyczne, skoro tacy nie będą patrzeć na linki tylko pod kątem pozycjonowania?

Ode mnie to wszystko w tym temacie. W ostatnim poście napisałam podsumowanie, które dla nikogo nie powinno być nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wszyscy umieszczają linki na stronie pod kątem pozycjonowania

Masz rację, jest garstka która umieszcza je z innych powodów.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann nie rozumie po co istnieje wyszukiwarka google. Otoz ma ona zwracac jak najlepsze wyniki. Doszli do wniosku, ze linki w stopce sa (w bardzo duzej mierze tak jest i ten trend sie poglebia) nienaturalne, a jezeli nawet naturalne (bo przeciez juz przed era google serwisy dawaly linki w stopce do innych serwisow z 1 grupy biznesowej) to sa one malo wartosciowe bo nie polecaja strony dlatego, ze jest na niej dobry content tylko dlatego, by je wypromowac gdyz sa z 1 grupy biznesowej/partnerskiej. jak dla mnie dobry ruch googla, sam bym im to podpowiezial za 500$, a oni pewnie wydali kilkanascie mln an abdania;)

Zauwazmy ze google nie potepia dawania linkow w stopce, nie mowi, ze sa bee, tylko tyle ze juz nie beda tak wartosiowe bo im wyszlo, ze wtedy beda mieli lepsza szukajke. I nie wiem po co tu tyle stron filozofowania.

Sprzątanie po zgonach https://sprzataniepozgonach.pl/

Dezynfekcja i dezynsekcja https://www.isotech-pestcontrol.pl/
Ptaszyniec kurzy https://zwalczanie-ptaszynca.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my rozmawiamy o stronach typu blog cioci Marysi? Myślałem, że o chodzi o komercyjne.

to może powiedz zacieśnij na jakiej grupie stron zrobiłeś tą analize że ci wyszła taka ilośc ? czy wogle robiłeś jakąś analize ?

Zauwazmy ze google nie potepia dawania linkow w stopce, nie mowi, ze sa bee, tylko tyle ze juz nie beda tak wartosiowe bo im wyszlo, ze wtedy beda mieli lepsza szukajke. I nie wiem po co tu tyle stron filozofowania.

kapitalny tekst a teraz powiedz skąd wiesz co im wyszło ? masz wgląd w te analizy ? ze wiesz co im wyszło ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś może po kolei bo sie pogubimy

Czy możesz powiedzieć na jakiej grupie stron prowadziłeś badania ze określiłeś

Masz rację, jest garstka która umieszcza je z innych powodów.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=579687

czy nie prowadziłeś żadnej analizy a tak sobie strzeliłeś z sufitu ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności