Skocz do zawartości

slęczenie przy komputerze a partner/partnerka/rodzina


Kil Bill

Jak twoja partnerka/partner/żona/rodzina reaguje na twoje długotrwałe siedzenie przy komputerze??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak twoja partnerka/partner/żona/rodzina reaguje na twoje długotrwałe siedzenie przy komputerze??

    • Dostaje "manto" i mam "przekopane"::(
      2
    • Nie zwracają wogóle uwagi na to co robie
      3
    • Nie mają nic do powiedzenia
      4
    • Cieszą się że mam zajęcie
      0
    • Jestem sam/sama i to mnie nie dotyczy
      4
    • "Brzęczą" mi nad uchem że ciągle siedzę przy "kompie"
      13
    • Straszą mnie że odłaczą internet zabiorą "kompa"
      2
    • Jedzą z tego "chleb" więc nic nie mówią
      5
    • Spię na kanapię w drugim pokoju za karę:(
      0
    • "Sciemniam" jak mogę żeby się odczepili:)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za off topa ale wkurza mnie strona samcznie kom

np. https://www.smacznie.com/index.php?option=c...=1039&Itemid=34

kurde popracuj nad kodem bo mi na FF strona dziwnie wychodzi lewa tabela ma jakieś 600 px środkowa 50 px a prawa jest w pożądku. Przy każdym ładowaniu jest to samo tyle że na koniec jest juz normalnie ale w tym przepisie jest zjebane na maxa

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na offtopa i twoje wkurzenie wracamy do tematu

Mnie też te wegetarianskie strony wkurzają bo nigdzie niema golonki :evil:

Wracając do tematu

na szczęscie nie przekłada się to na wirtualny seks... :P dobrze mieć jeszcze coś w realu  :mrgreen:

Przy takim rozwoju techniki to pewnie chwila :mrgreen:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim rozwoju techniki to pewnie chwila Mr. Green

Powiedz mi KB jak twoim zdaniem by wyglądało :P. za szybko sie tego nie doczekamy :(

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japoni już wymyślili coś takiego, ale.. nie przesadzajmy. :P

Kompy są ważne, dzięki netowi życie staje się zupełnie inne. W domu spędzam 80% czasu, kiedy nie śpię :(, przy kompie. Moja rodzina nauczyła się z tym żyć, jednak dla mojej mamy ciężko pojąć, że tak może wyglądać praca i że to może być męczące. No co Ty robisz? Przecież TYLKO siedzisz przy komputerze...

Nie uważam, żebym był jakoś specjalnie uzalezniony od kompa, gdy jestem w domu, oj często przy nim siedzę, praktycznie non-stop. Jednak, gdy opuszczam miasto i jadę na jakieś totalne zadupie, zupełnie mi tego nie brakuje :(

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brzęczą, a w porywach straszą wyrzuceniem komputera za okno. Brzęczą głównie rodzice, gdy po raz kolejny odmawiam weekendowego wyjazdu na działkę. Partner nastaje na życie komputera - poza tymi chwilami, gdy chce, żebym coś znalazła dla niego w internecie. Ogólnie traktuje komputer jak rywala - zwykle słowa "komputer" używa w połączeniu ze słowami "twój kochanek".

Plusem rodzinnej niechęci do komputera jest posiadanie maszynki na wyłączność :P.

Kava czy musiałaś tak wprost opisywać objawy uzależnienia. Obserwacje i wnioski zwerbalizowane w formie pisemnej - wyglądają dość upiornie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magbag :P Upiorne..

Ale z drugiej strony, tak jak pisze Hellz, kiedy go nie ma, nie drżą ręce, prawda?...

Wyjechałam kiedyś na 3 mies. na rejs, kompa nie mialam wcale, kilka razy w Norwegii (4 euro za 15min netu) zeby sprawdzic co tam slychac... i bylo mi z tym bardzo dobrze. Zero braku.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Kobietom z uzaleznieniem lżej :P

Jak wynika z topicu Mężczyzni mają na codzień taki obrazek w domu

5522701442ece73307186.gif

:(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienisz się w komputer...

Przeważnie :P

Czasem próbują metodą "na oczy", twierdząc, że częste siedzenie "przed komputerem" je psuje. Wówczas udaje głupiego i mówie, że oczy sie nie psują od komputera tylko od monitora :(

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też te wegetarianskie strony wkurzają bo nigdzie niema golonki

Tak. Ja też ze słodkiego najbardziej lubię golonkę.

Jeśli chodzi o komputer to na razie sam decyduje o tym co robię i póki co nikt mi nie marudzi.

Po za tym nie długo wyjeżdżam i przez dwa tygodnie (noclegi w schroniskach) nie zobaczę komputera oraz żadnego innego urządzenia na prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym nie długo wyjeżdżam i przez dwa tygodnie (noclegi w schroniskach) nie zobaczę komputera oraz żadnego innego urządzenia na prąd.

moje wyrazy wspolczucia - tez przez to przeszedlem w tym roku :cry: :mrgreen:

komputer to jeszcze nic - internet spowodowal ze prawie wszystko stalo sie zbedne - tak ostatnio gdybalem i doszedlem do wniosku ze jakbym mial nie wychodzic przez rok z domu - bez jedzienia i picia to bym dal rady bo pracuje, zarabiam i wydaje kase za posrednictwem komputera :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja ostatnio uslyszalem od znajomej zony, ktora przychodzi co jakis czas do nas, ze ciagle widzi mnie w jednym miejscu (przy kompie) i ze wygladam jak mebelek, czesc umeblowania pokoju, bo jak mebel ciagle w jednym miejscu jestem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wracam do netu z prawie 2dniowej nieobecności... udało sie przeżyc bez ale było ciezko :) juz raz miałem przymusowy odwyk od netu, przez cały rok, ale to bylo dawno temu jakies 10 lat albo i wiecej :) a teraz to max 2 tygodnie bez netu raz w roku na urlopie wyrabiam wiecej jakos sie nie da.

wiekszość znajomych jak chce ze zemna sie skontaktowac to online bo inaczej to trudno ;)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nigdzie niema golonki

golonka to jest to ale niestety moja partnerka jest "trawożerna" i nawet wzamian za całkowity rozbrat z kompem sie chce mi zrobić golonki :) sam kurde musze sobie robić 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności