Skocz do zawartości

Ban w Google ?


zebol

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi sie dusza raduje :):D Odkad zakupilem domene w grudniu nie bylo mnie w Google, ban na 99% byl. napisalem 2 maila do Google, zlikwidowalem przyczyne bana (duplicate content) i dzis sprawdzam i juz strona glowna jest w indeksie :D:D Zawaliscie :P mam nadzieje ze reszta podstron juz wkrotce tez sie znajdzie w indeksie.

Pozdrawiam

Miałem ten sam przypadek.

Zakupiłem domene przed świetami i do dzisiaj nie mogłem jej zaindexować.

Napisałem do Google kilka maili a dzisiaj strona wraz z podstronami znalazła się w indeksie Google i to na całkiem wysokich pozycjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może marzec to miesiąc dobroci Google dla userów ?

W zeszłym roku dokładnie w marcu jeden z moich sajtów też wyszedł z filtra za Duplicate Content.

Filtr trwał dokładnie ROK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkała mnie podobna historia.

Czy to możliwe, że dostałem bana za umieszczenie swojego linka w *kilku* katalogach, które mogą nie podobać się Google? Trochę ciężko mi w to uwierzyć, bo gdyby to była prawda, możnaby korzystać z takiej metody do eliminowania konkurencji. A może po prostu kilkanascie linków pierwszego dnia to za dużo?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkała mnie podobna historia.

Czy to możliwe, że dostałem bana za umieszczenie swojego linka w *kilku* katalogach, które mogą nie podobać się Google? Trochę ciężko mi w to uwierzyć, bo gdyby to była prawda, możnaby korzystać z takiej metody do eliminowania konkurencji. A może po prostu kilkanascie linków pierwszego dnia to za dużo?

pozdrawiam

Poczekaj spokojnie, za kilka dni wszystko może wrócić do normy (zwłaszcza jeśli to nowa strona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia czemu moje jdomeny nigdzie nie ma]

Nawet yahoo jej nie chce

Yahoo zaindeksowało ją a po miesiącu wywaliło ;-(

Moze jest tu jakas przyczyna w tym ze na początku kombinowałem z przekeirowałem w .htaccess - które i tak nie zadziałało

Jestem tylko w MSN - ale tam są chyba wszyscy

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez domeny za wiele wniosków nie wyciągniemy!!

Dla nowych domen zdarzają się częste wyloty .........

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli waszym zdaniem co może być przyczyną zniknięcia domeny z wyników wyszukiwania w google ;-(

Np na frazie "wyniki lotto" byłem drugi a teraz wogóle na tej frazie mojej domeny niema i na innych tez ale przykładowo na frazie "multilotek 22.04.2006" jest domena widoczna

Aktualne wyniki lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie i ja doczekalem bana

nie dodawalem jakos specjalnie ostatnio linkow do www.forumpraca.pl a jednak pod frazy forum praca dostalem bana ;) szczerze mowiac nie wiem czemu

nie robie przerketow z warstwami pod warstwami - nie linkuje strony zbyt czesto - strona chodzila bez awaryjnie

pod innymi frazami widac strone

moze ktos mi dopowie czemu dostalem bana ?

pozdrawiam

Dentysta Mokotów który daje powody do uśmiechu | Systemy szklane - Oferujemy szeroki wybór elementów szklanych dostępnych w różnych rozmiarach | Enter-office - Sprzedaż mebli biurowych i dodatkowych elementów do aranżacji przestrzeni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl "Bana" z filtrem lub sandboxem.

"Ban" jast to rodzaj kary nałożonej na domenę w postaci wyindexowania całego serwisu na określony okres.

Ty masz zwyczajnie nałożony filtr lub wpadłeś w piaskownice.

Ps: Poszukaj tematów związanych z filtrm lub sandboxem

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale mi sie dusza raduje :):D Odkad zakupilem domene w grudniu nie bylo mnie w Google, ban na 99% byl. napisalem 2 maila do Google, zlikwidowalem przyczyne bana (duplicate content) i dzis sprawdzam i juz strona glowna jest w indeksie :):D Zawaliscie :) mam nadzieje ze reszta podstron juz wkrotce tez sie znajdzie w indeksie.

Pozdrawiam

Miałem ten sam przypadek.

Zakupiłem domene przed świetami i do dzisiaj nie mogłem jej zaindexować.

Napisałem do Google kilka maili a dzisiaj strona wraz z podstronami znalazła się w indeksie Google i to na całkiem wysokich pozycjach :)

Do kogo trzeba pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności