Skocz do zawartości

Ban w Google ?


zebol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Cierpliwość to podstawa z googlami. Chociaż troszkę mnie irytuje ich postawa monopolisty

No cóż nic na to nieporadzisz niestety. WKońcu to monopolista to wszystko może, prawie wszystko.

P.S. Lepszy anchor linka w Twojej stopce to byłby projektowanie wnętrz niż projektant wnętrz :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość to podstawa z googlami. Chociaż troszkę mnie irytuje ich postawa monopolisty

No cóż nic na to nieporadzisz niestety. WKońcu to monopolista to wszystko może, prawie wszystko.

P.S. Lepszy anchor linka w Twojej stopce to byłby projektowanie wnętrz niż projektant wnętrz :)

Dzięki za sugestię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hmmm jakis odgrzebany topic z 2005 roku ? ;)

Przecież nie łamie regulaminu więc nie dostanę.

Wyswietlajac AdSense na stronie nie musisz lamac regulaminu. AdSense to flagowy produkt Google i liczy sie jakosc, jesli strona wg. kryteriow moderatora Google nie spelnia ich oczekiwan i zaniza poziom ich uslug zostanie po prostu zfiltrowana lub nawet zbanowana. Kwestia gustu niestety. Chodzi o to, zeby pozniej klient nie powiedzial "Panowie, dlaczego ja mam placic 2 zl za klika za reklame na takiej stronie ? Ja chce lepsze, ja chce takie jak Onet, Interia a nie takie cos".

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki nie bijcie jeśli pytam o rzecz wiadomą, gdyż nie było mnie tu już jakiś czas.

Dzwonili dziś do mnie z pewnej firmy pozycjonującej z ofertą, rzekli, że od jakiegoś czasu istnieje konieczność powiadamiania google o zamierzeniach pozycjonowania lub generalnie o pozycjonowaniu jako fakcie istniejącym. W przypadku braku takiej deklaracji, google może nałożyć BANA na stronę jeśli odkryje, że takie praktyki są stosowane.

Prawda czy fałsz?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fałsz. naciagacze - podaj nazwę firmy jako ostrzeżenie przed nią.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś do mnie z pewnej firmy pozycjonującej z ofertą, rzekli, że od jakiegoś czasu istnieje konieczność powiadamiania google o zamierzeniach pozycjonowania lub generalnie o pozycjonowaniu jako fakcie istniejącym. ....

bądź tak mił i powiedz jaka to firma , bo za bardzo Ci nie wierze

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz we wszystko uwierze, do znajomego dzwonili rzekomo pracownicy Google, ktorzy zamiast AdWords zaoferowali mu pozycjonowanie jako nowa usluge Google - to sie nazywa szczyt bezczelnosci :)

Co do tego telefonu, moim zdaniem konkurencja, ktorej szkodzisz bedac wyzej niz oni :) Swoja droga nie ma czegos takiego jak telefon do Google w Polsce, chyba ze do obslugi AdWords ale nie wiem czy nawet takie cos jest :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - a dlaczego miałbym kłamać, jaki miałbym w tym cel?

Pytam bo sam nie dowierzam, dawno tu nie zaglądałem, pozycjonuję amatorsko moją stronę, zadzwonili do mnie z tej firmy z propozycją analizy strony, pomyślałem, ok, niech się produkują i tak jestem na pierwszych pozycjach, a nóż coś podpowiedzą, przesłali mi analizę, i kazali płacić 5000 zł /mc za podtrzymanie fraz na których obecnie jestem w top 10.... co to się porobiło...., po czym powiedziano mi że należy zgłosić do google, że się pozycjonuje stronę (nie wiem może jest do tego jakiś formularz), gdyż mieli kilku klientów których ostrzegali, Ci nie posłuchali i dostali BANA, jak dla mnie to ściema, ale postanowiłem zbadać sprawę. Wiem, że znajdują się tu osoby które z tego żyją dlatego pytam, a firma to:

61-894 Poznan, Plac Andersa 3, Budynek Andersia Tower XVIIIp.
Infolinia: 0 800 88 80 88, tel. 061 655 95 55, fax 061 655 95 00
biuro@sunrisesystem.pl, www.sunrisesystem.pl

Przyznam, że fajną tą analizę przysłali, ale każą płacić jak za zboże za to co sam sobie wypracowałem....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają jak się to czyta. Do jednego z moich klientów też dzwonili, mówiąc jesteśmy z Google co naprawdę oznacza że mieli certyfikat GAP, mówili że w jeden dzień wypozycjonują go na 1 miejsce. Klient na szczęście był wcześniej uświadamiany, więc odpowiednio potraktował call center.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności