Skocz do zawartości

Przydatny plugin do Firefoxa


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemniczy? Widocznie zle sie wyrazilem. Chodzi mi glownie o podatnosc tego plugina na ataki z poziomu odwiedzanej storny web. Zapewne wiekszosc juz wie ze da sie "zaatakowac" przegladarke w sposob niejawny dla uzytkownika. Istnieje mase programow/sploitow wgrywajacych mase shitu w momencie wejscia na strone na ktorej sa one umieszczone. Druga sprawa jest sposob w jaki dane z tego plugina plyna przez kable. Jak sa kodowane i czy wogole sa kodowane. Wiadomo ze jest roznica przesylania danych np przez Telnet i SSH. W wypadku tego pierwszego dane np takie jak haslo, login czy komendy sa wogole nie kodowane. Wystepuja w postaci czystego ASCI. Drugi wypadek (jak ogolnie wiadomo) oferuje juz kodowanie transmisji na jako tako zadawalajacym poziomie.

Powtarzam.. nie chodzi mi o to czy plugin sam w sobie wysyla jakies info!!! Jezeli takie odniesliscie wrazenie to przepraszam Ciebie lutek za kilka nieprzyjemnych slow i reszte za wprowadzenie w blad.

Zrodlo tez ogladalem.

Chodzi mi wylacznie o bezpieczenstwo stosowania tego produtku i wyciek informacji podczas stosowania tego produktu. Nie chodzi mi natomiast o wysylanie informacji jakichkolwiek przez sam produkt bo takie byly zalozenia tego produktu (wiem ze da sie uczepic tego ostatniego zdania ale darujcie sobie ;-] )

Lepiej juz sie nie wytlumacze.

Pozdrawiam.

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobacze co i jak. Bede mial troche wolnego. Podziele sie odrazu wiadomosciami.

W postaci zaszyfrowanej.

A czym? Szyfrem Cezara ;]

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ale korzysta tez z najnowszej warstwy SSL czyli TSL. Tak wiec wyciagniece danych z podsluchanych danych jest raczej ciezkie do wyciagniecia ale wczalce nie trzeba ich wyciagac zeby z nich korzystac. Wystarczy odszukac odpowiedni ciag... Zobaczymy jeszcze jak sam Firefox przechowuje te dane.

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak Wam, ale mi plugin przestał dzisiaj od godzin popołudniowych pokazywać zarobki w FF. Jak się sprawuje u Was?

Tak sobie gdybam, że może to ma jakiś związek ze zmianami w adsense.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności