Skocz do zawartości

wieksza akcja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jedna z lepszych Agencji Reklamowych z tego forum zrobi cmsa dzieki jej uczciwości i rzetelności darmowo

Zarzadzać będa 4 osoby z forum

Jest koniec roku klient po kliecie i cięzko czas wynależc ale obieacałem i będzie

Wina i lezy po mojej stronie bo niezdawałe sobie sprawy jak obowiazki komercyjne przytkają mnie w koncu roku

Ale przepraszam będzie już niedługo

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super Kill,

jezli moge pomóc w zawartościach merytorycznych to wal...

pare akcji sam wspomagam i amm trochę kontaktów...

więc chetnie pomoge wnagłasnianiu paru przypadków, czasami nei potrzeba aż tak wiele, np. oddać krew, podać dłoń, lub po prostu pogadać... To nei zawsze musi być kasa, chociaż niestety w Polsce, w leczeniu ludzi i dzieci jest ona częśtą przeszkodą.

Jak To powiedział kiedyś mój kolega z zachodu:

"Jan macie najlepszych specjalistów wielu dziecinach, lekarzy, informatykó, fizyków, ale nie potraficie w to inwestować, oni nie maja na czym i z czym pracować i nie mogę sie rozwijać, zawsze bea uciekali do nas na zachód."

I to jest największy problem... Polska to nei jest normalny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podbijam temat kontrolnie, ponieważ posiadam od niedawna odpowiednią domenę to wspomagania większej akcji. Chciałbym w jej podkatalogu stworzyć specjalną wirtynę na której będę przyjmował banery zdjęcia i linki do takich większych i mniejszych akcji. ;)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności