Skocz do zawartości

Dobre zaplecze do sprzedania


youngdee

Rekomendowane odpowiedzi

Zapleczówki stają się coraz tańsze. To rynek kształtuje ceny i nie ma żadnego taryfikatora, że zapleczówka za 100 zł jest tania czy droga.

Zasada jest prosta. Nie masz czasu samemu tworzyć zaplecza to zlecasz to komuś. Jeżeli płacisz za to jak normalnemu człowiekowi to masz 100% pewności, że ten ktoś zrobi to dobrze z dbałością o szczegóły. A jeżeli płacisz komuś jak chińczykowi (miską ryżu) to też masz pewność, że oleje taki układ.

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W czym wam to przeszkadza, że inni też chcą sobie zarobić ? :D

Nie miałeś nigdy sytuacji, że Twoja oferta poszła do lamusa przez to, że klient dostał ofertę od osoby co wykona tą usługę za powiedzmy 30 PLN (10% Twojej sumy) ? Wiem, że to zależy kto zleca i jakie ma podejście, bo zazwyczaj te po 3 dyszki nie zachwycają, ale są i tacy którzy się nie znają na trendach i myślą, że to jest dobre. Teraz ty wyskakujesz z promocja, robisz wielkie halo, że za 150 PLN wykonasz prof. projekt, czyli obniżka 50%, a tu znów ktoś inny z ofertą za 40 PLN.

M a s a k r a !

Ogólnie jestem za ideą zlecania powiedzmy zapleczówek (itd) innym osobą - tak się napędza jakiś mini rynek pracy, no chyba, że zlecamy firmie to prawdziwy rynek pracy, ale dobija mnie to polskie obniżanie cen, a później się mówi, że w Polsce małe stawki. Jak ma być skoro sami do tego doprowadzamy?

Pozdrawiam,

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zależy kto zleca i jakie ma podejście, bo zazwyczaj te po 3 dyszki nie zachwycają, ale są i tacy którzy się nie znają na trendach i myślą, że to jest dobre.

Sory cie bardzo co ma w zapleczówce zachwycać?? Nie wiem ile ty masz zapleczówek, ale wybacz jak zleca się zrobienie 50, 100, czy więcej takich stron to dla mnie podstawowym kryterium jest porządek w kodzie i cena a nie czy będzie ona zachwycać czy nie.

Inne są też ceny jak komuś raz na jakiś czas zlecisz coś takiego a, a inaczej jak ktoś robi to ci na całodziennie po 2 czy 5 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności