Skocz do zawartości

Użeranie sie z niesolidnymi Zleceniodawcami - patałachami


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

najwazniejszy w umowie jest opis - co dokladnie ma byc wykonane tylko minus jest taki ze jak zrobisz umowe a'la

par. 1 jezeli wykonawca zazyczy sobie cos o czym wczesniej nie mowil placi dodatkowo,

par. 2 jezeli wykonawca nie zaplaci w terminie ....

to w tym momencie taka umowa stwarza nieprzyjemna atmosfere i zniecheca ludzi i nie mozna najpierw milo "o witam Panie xxx, i jak sie podoba ? a pozniej Panie xxx placi pan dodatkowo xxx zl bo sie przywidziala Panu zmiana kolorow a ja nie bede za frajer poprawial"

co by nie zrobic kazde rozwiazanie bedzie zle :neutral:

a jeszcze fakt ze czlowiekowi ktory nie zna sie na projektowaniu stron trudno sobie cos wyobrazic i zawsze jakas zmiana wejdzie. Zreszta sam jak daje cos do zrobienia programiscie to wybrzydzam bo kazdy chce miec dokladnie to co sobie wymarzyl :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
statystycznie zaden amerykanin mnie nie wykiwal

mnie kiwneli na 4000 $ :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Firmy skupujące długi wezmą coś takiego od 500zł. Pozatym umowę NALEŻY spisać bo tego wymaga profesjonalen podejscie do sprawy, żeby klient nie chciał nas wydymać nie na pieniądze tylko na nieomówione "dodatki" które miały być w cenie projektu. W umowie trzeba wypunktować co i w jakim zakresie należy do naszego obowiązku, za co i jakiej kwocie mamy siebie "skrobać" jak coś nie wypali (z naszej i z klienta winy), termin realizacji NALEŻY wpisać jakąś ilość dni od DOSTARCZENIA wszytskich materiałów itp itd.

Druga strona medalu to poznanie klienta, sprawdzenie czarnych list, sprawdzenie jego przeszłości, przy dużym projekcie można się pokusić o kontakt i opinię jakiegoś poprzedniego klienta.

Żyjemy w Polsce i tu proporcjinalnie jest więcej oszustów niż np. w USA, UK czy Niemczech, gdzie też się tacy znajdują więc trzeba do interesów podchodzić ze sporym dystansem, nieważne czysprzedajemy projekt internetowy, wagon breloczków do kluczy czy majtki. Trust no one po prostu.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mf nawet jak masz podpisana umowe stała na odzyskiwanie długów to fakture na 500zł nie opłaca sie ściagac bo koszt będzie taki sam jak sie uda a tak to następne kilkaset wywalonych zł na marne. takie realia sa niestety, no chyba ze masz na usługach paru kolesiów z ABS wysoko posunietym i klient lokalny :P

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to ja też z opóznieniem ale się pochwalę.:P

Znajomy od 10 lat dyrektor jednej z zachodnich firm w Polsce jego żona prowadzi biuro turystyczne.

Znamy się od 10 lat i to swietnie.(dlatego niebyło umowy)

Zamawia stronę z cms-m oraz polaczeniem z systemem księgowym ustalamy opłatę na 6000,00pln netto

W pewien czwartek mam gotową stronę wykonaną przez webmastera wiec dzwonie że ready.

Znajomy zadowolony testuje jak działa system i mówi że w poniedziałek rozliczenie i fakturka

I teraz krwawe 5 dni Kill Billa.

Piatęk telefon od niego czy może zapłacić w dwoch ratach po 3000 tysiące fakturą rozdzielić na dwa miesiace bo średnio u niego z kasą.

Znamy się długo mówię ok.:)

Sobota jego syn pisze maila do Nas do firmy że ojciec się jednak zdecydował na całość i na całość wystawić fakturę przjechać w poniedziałek. tez ok:)

Niedziela cisza przed burzą.

Poniedziałek rano telefon od ojca żebym skontaktował się z jego znajomym webmasterem .Pytam po co .

Bo jego nagle znajomy webmaster twierdzi że może tą stronę zrobić za 1500pln :twisted: dostałem kurwicy serca a co mnie to obchodzi.

Jednak po południu postanowiłem z biura przy swiadkach zadzwonić do tego patałacha żeby nie było że się boję.

Dzwonię .....patałach obraża mnie 10 minut nieprzerwanie przez telefon.Twierdząc że zatrudnia 15 studentów i oni robią mu strony po 100,00pln przełknołem szooka 8) i zaczołem obrażać jego i smiac się z jego firmy (cisnienie mi wzrosło i mnie poniosło) Powiedziałem gosciowi że dzwonie ale nie po arbitraż a po ta aby nie było zarzutu tchórzostwa. i że leje głeboko na jego wtracanie sie w sprawę.

finał bez finału.

Facio :evil: czuje się mocny bo zatrudnia mojego kolegę w tej zachodniej firmie gdzie jest dyrektorem.Liczy wieć że mu nie nabrużdże bo zwolni tamtego

Ale ja poczekam mamy troszkę za duzo wspólnych znajomych.

Na cwaniactwie i pazerności się przejedzie ja nie zapominam. 8)

Pazerny dwa razy traci.

A na znajomosci wyszedłem jak zabłocki na mydle znajomi jak i rodzina dobra na zdjęciach 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... widać ze nie mielisćie jeszcze doczynienia z naszym systemem :P

Mieliscie... nasz dzial windykacyjny sciaga dlugi nawet 1000 zl a czasem i mniej.

Poza tym jesli masz prawnie udokumentowane, ze powinni zaplacic, to nalezy obsmarowac d**e w internecie (tak jak ja to robie) i sami dzwonia i błagają by usunąć wpis, a Ci którzy sądem straszą - to niech zakladaja sprawe za to ze o nich umiescilem info w necie... ja papiery na to mam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mf nawet jak masz podpisana umowe stała na odzyskiwanie długów to fakture na 500zł nie opłaca sie ściagac bo koszt będzie taki sam jak sie uda a tak to następne kilkaset wywalonych zł na marne. takie realia sa niestety, no chyba ze masz na usługach paru kolesiów z ABS wysoko posunietym i klient lokalny :P

Firma skupująca długi a nie mój windykator.

Jak firma jest na Osobę Fizyczną to sciagniecie dlugu jak koles ma cokolwiek jest dziecinnie proste, przy spółkach jest ciezej ale tez sie da.

Bez przesady ze do 500zł nie kalkuluje sie, jakis czas temu dostalem wezwanie od firmy KRUK bo gdzies zapodzialem jedna rate (280zł) i nie zaplacilem jej.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to ja też z opóznieniem ale się pochwalę.:P

Znajomy od 10 lat dyrektor jednej z zachodnich firm w Polsce jego żona prowadzi biuro turystyczne.

Znamy się od 10 lat i to swietnie.(dlatego niebyło umowy)

BARDZO dobry znajomy, znamy sie kupe lat, 4 wczesniejsze zlecenia bez problemu zaliczka + gotówka przy wypisyuwaniu Faktury. Ostatnie zlecenie, pierdolka 2000PLN - beret z trąbką. Zwinęli go z okazji łapanki głośnej afery paliwowej. Chyba mi nie zapłaci. Life is brutal.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności