Skocz do zawartości

programista + designer + grafik w jednym


vel

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie można być specem od wszystkiego, ale jakieś pojęcie trzeba mieć o wszystkim (potem trudniej nas wykiwać), zresztą na początku drogi często nie ma innej możłiwości...

Ja zostaję przy php i pozycjonowaniu, chociaż i do tego i tego potrzebuję zebrać jeszcze sporo doswiadczenia.

Grafikę to teraz przy nowych serwisach to chyba raczej komuś zlecę (albo pozostanę przy totalnej prostocie)...Nad layoutem to się umęczę przez kilka dni a potem i tak wychodzi kicha..

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jeden mod tutaj lubi powiedzenie :mrgreen:

Ranyboskiejestemkioskiem :P :mrgreen:

c++ inne jezyki ,bazy danych,action script, umnie pisać na clasach w smartach i jeszcze jest ilustratorem nie mówiąc ze zna sie na reklamie, kolorystyce i typografi,ma garnitur doświadczenie handlowe jest kosultantem ma samochód telefon komórkowy i sliczną asystentkę.

Znam jednego :!: który spełnia 75% tych wymagań jest kozak :) dla prokomu też pracuje

Ale jest juz zatrudniony i to za dużąąąąąą kasę w Waszawskiej firmie wiec nie rozpatruje żadnych innych ofert .

Te 25% których nie spełnia to ubranie Skat-a :P całkowity antytalent handlowy brak sekretarki i samochodu.

Ale facet jest maniak 18 godzin w pracy z sobotami i niedzielami 2 razy wzywane pogotowie ratunkowe(serce)

Na pytanie co to jest muzyka niepotrafi odpowiedzieć polityka niewie co to jest piwo może widział na reklamie kiedyś:(

Zasypia z laptopem na kołdrze.

Trochę przegięcie w drugą stronę. On jest lleko szalony :mrgreen:

Nie czyta na szczescie forum bo nie ma czasu

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to błąd. Wydaje mi się, że osoba, która chce być na topie w wyżej wymienionych dziedzinach musi nieustannie śledzić nowości, przynajmniej z pół godziny dziennie poświęcać na czytanie o tym, co się dzieje.

Uważam, że nie możliwe jest osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu we wszystkich tych specjalnościach, a jeżeli już ktoś by to zrobi, to raczej nie będzie miał czasu na nic :) Ja staram się mieć pojęcie o wszystkim, ale wiadomo, że z czasem nieuchronna jest praca w zespole. Udaje mi się całkiem przyzwoicie łączyć xhtml, php, mysql, Seo, nawet handel, ale żeby robić grafikę, to niestety, tylko coś prostego, konwencjonalnego.

Trzeba coś wybrać, albo się jest dobrym w jedym segmencie, albo wie się wszystkiego po trochu i tak naprawdę g... o się wie :(

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI wypowiedź na temat, jak to juz ktoś zauwazył jeżeli się mówi że umiem wszystko nie umie się na prawde nic.

Ja znam się na progtramowaniu i bazach.

A grafikę opanowałem na poziomie powikesz i mpomiejsz obrazek, evtl save for web i styka, po to są graficy. Niech przygotują mi projekt

co do flasha joł znam potrafię żeby tekst poleciał z lewa na prawa lub na odwrót, nie za bardzo wiem czy da się tak samo góra-dół czy dół góra, mnarzenie to po skosie albo po jakimś ślaczku...

Ale szczerze nie chcę i nie będę się tego uczył od tego mam grafika i paru ludzi na zlecenie, niech się męczą, wieć jak słysze że ktoś mói mi no tak bo pan ma firmę ale mój znajomy zrobi to za 1/5 pana ceny bo umie wszystko sam to mówię. Proszę bardzo nikt pana nie zmusza do współpracy ze mną, ale jeżeli chce pan naprawić samochód to nie idzie pan do hydraulika, bo on się na nim zna?? Chyba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to błąd. Wydaje mi się, że osoba, która chce być na topie w wyżej wymienionych dziedzinach musi nieustannie śledzić nowości, przynajmniej z pół godziny dziennie poświęcać na czytanie o tym, co się dzieje. 

Nie do konca of filtruje wiedzę na potrzebną mu i niepotrzebną i ma racje na co mu Seo ma swoje szaleństwo.

Ja tez nie czytam o bieliznie damskiej bo co mnie to obchodzi jak bede potrzepował to przeczytam :(

Na kiblu tez siedzi z laptopem i pisze :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, kiedy ktoś robi, dajmy na to, grafikę, za Ciebie, są dwie możliwości - albo zrobi coś zupełnie nie po Twojej myśli, albo coś co będzie pasowało, lub nawet pozytywnie zaskoczy. Ryzyko jest 50% i zmniejsza sie w zależności od ceny :)

Kiedy ktoś robi coś za Ciebie, zawsze jest ryzyko, że będziesz musiał po nim poprawiać.

Z jednej strony jest coś w tym, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego - wszystkiego jednak warto spróbować, jeśli można sobie na to pozwolić (czas).

Rok temu o tej samej porze potrafiłam zrobić stronę we frontpage'u i znałam bdb photoshopa.

Obecnie, również dzięki Wam, potrafię xhtml i css (dzięki normanos raz jeszcze), potrafię dostosować gotowy skrypt php to własnych potrzeb, zrobię prezentację we flashu, grafika design layout, jako-tako sobie pozycjonuję a przynajmniej mam jakiś plan działań, a ze stron, które stworzyłam z tą już wiedzą, jestem bardzo zadowlona. Patrząc na coś, co zaczynałam rok temu, myślę tylko - zburzyć zniszczyć, zacząć od nowa.

Gdyby ktoś robił je za mnie, nie miałabym takiej dzikiej satysfakcji :(

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kava i to jest dokładnie to o czym tutaj jest mowa. na własne potrzeby można robić wszystko samemu, no chyba że sie jest kompletnym antytalentem graficznym bo reszty mozna sie nauczyć. Ale do malunków to trzeba miec jakie takie zdolności :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi W moim przypadku to jest tak: "chyba że sie jest kompletnym antytalentem informatycznym bo reszty mozna sie nauczyć. Ale do programowania to trzeba miec jakie takie zdolności"

:)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pogotowie tez juz raz zaliczylem :)

do malunków to trzeba miec jakie takie zdolności

kiedys wydawalo mi sie, ze kazdy umie rysowac. po prostu nie miescilo mi sie w glowie, ze mozna nie potrafic. uwazalem, ze ci ktorzy twierdza, ze nie umieja zwyczajnie ściemniają. no ale tak było kiedyś... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że rysować można nauczyć małpę, ale malować... już nie.

Poza tym, zgadzam się ze stwierdzeniem "Człowiek, który zna się na wszystkim, zna się na niczym." Zdaje się, że Oscar Wilde wypowiedział podobną sentencję.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zdanie to :

Grafik i programista - małżeństwo z rozsądku :(

Ja zajmowałem się i zajmuję kolejno : grafika, html, animacja, pozycjonowanie, grafika wektorowa, a teraz już czasem patrząc na "krzaczki" PHP potrafię powiedzieć co to robi i jak to zmienić żeby robiło inaczej :)

Więc dlaczego jak czytam ogłoszenia o pracę to jeszcze nie spełniam wszystkich wymagań !? :evil: Co się k.... porobiło w tym kraju ?

ale pewnym jest, że programiści i graficy powinni się trzymać razem i nie robić sobie koło xxxx tworząc layout przykładowo :P czyli trzeba wiedzieć mniej więcej na czym polega praca twoich kolegów żeby sobie nie dokładać roboty.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności