Skocz do zawartości

Electro .pl - Uwaga - mój przypadek :(


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

@GrandPL - nie trzeba się na takie coś zgodzić? Przecież nie musisz znać sąsiadów.

wysylajac paczke kurierem godzisz sie na ich regulamin prawda? przed chwila odbieral ode mnie paczki kuriere i zapytalem dokladnie jak to sie nazywa i jest to "doreczenie alternatywne". czyli np w bloku jesli paczka jest oplacona to kurier zostawia ja u sasiada na tym samym pietrze.

tez bylem w szoku jak wyslalem paczke do klienta, klient dzwoni ze nie ma, a w statusie przesylki ze doreczona i nazwisko odbiorcy, okazalo sie ze kurier zostawil paczke w domu obok, chociaz ludzie sie nie znali a sasiad zapomnial powiedziec o paczce. jak bede mial chwile to grzebne w regulaminie GLSu

edit: grzebnąłem w regulamine

VIII WYDANIE PRZESYŁKI

..

..

12. W przypadku nieobecnościOdbiorcy w Miejscu Dostawy, GLS Poland uprawniony jest do wydania Przesyłki osobie czynnej w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca Dostawy, przy czym w Miejscu Dostawy w sposób zwyczajowo przyjęty pozostawia się pisemną informację o miejscu lub osobie, w którym lub której wydano Przesyłkę ("Doręczenie zastępcze"). Doręczenie zastępcze wykonane z zachowaniem warunków wskazanych w zdaniu poprzedzającym stanowi prawidłowe wykonanie usługi.

Innym słowy zamawiasz plazme ze 10K, płacisz kurier przyjeżdza, ale nie ma cię w domu, więc zostawia sąsiadowi i wszystko jest ok. Ty nie masz plazmy, sąsiad się cieszy, kurier wykonał usługę i w zasadzie to problem ma sklep. Bo chyba musi się udać do owego sąsiada i wytłumaczyć mu że to nie dla niego :) Nie wiem jak w innych firmach kurierskich, ale podejrzewam że tak samo

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie czytałem wszystkich postów, więc możliwe, że było, ale link może okazać się przydatny.

https://prawo.money.pl/grupa-pl_soc_prawo/i...tek,642264.html

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności