Skocz do zawartości

Tematyczność linków w google


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
....

Podsumowując

Moc tematycznych linków widać najlpiej wtedy jeżeli linkujesz na słowo kluczowe ze strony, która już jest wysoko w serpach na to słowo.

....

tak pisząc twierdzisz ze tematyczność istnieje , ja jetem innego zdania wrećz odwrotnego tematyczność nie istnieje

przeprowadzimy wiec test

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nietrafiona. :)

Ale tylko w kwestii nazewnictwa. Sama technika i idea - jak najbardziej godna stosowania, uwagi i podziwu.

Czy ja się mylę, czy punkty w systemach nietematycznych z miesiąca na miesiąc coraz słabiej idą a ten temat ma charakter "kupujcie"? :)

Też odnoszę takie wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się mylę, czy punkty w systemach nietematycznych z miesiąca na miesiąc coraz słabiej idą a ten temat ma charakter "kupujcie"? :)

Też odnoszę takie wrażenie...

jaja se robicie ?

systemy tematyczne ?

DUDE skoro twerdzisz ze istnieją linki tematyczne to powiedz mi ile kategorii tematycznych jest w google

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyczność linków potwierdza na swój sposób również teoria, że jak linkujemy do strony która na nasze słowo kluczowe jest bardzo wysoko, to nasza pozycja rośnie przy okazji.

Jeśli dobrze pamiętam, ktoś robił takie testy na PiO, dyskutowane też było parę razy. Moje obserwacje (nie testy) też by to potwierdzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja se robicie ?

systemy tematyczne ?

DUDE skoro twerdzisz ze istnieją linki tematyczne to powiedz mi ile kategorii tematycznych jest w google

Nie ma tematyczność sztywnej - jako takiej jak np w katalogach. Tematyczność zachodzi wtedy kiedy jest duża korelacja, zależność anchorów do pozycjonowanej strony z mocą strony linującej tym anchorem. Także masz nieskończenie wiele tematyczności - mniej lub bardziej dokładnych/precyzyjnych, o mniejszej lub większej mocy (w sensie przekazanie mocy linkujacej na anchor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUDE skąd Ty takie teksty bierzesz "nie ma tematyczności szytywnej" tzn że jest tematyczność nie sztywna ?

hasło typu "systemy tematyczne" mnie rozbroiło ale ty to właśnie pobiłeś

Nie czepiej się słówek. Jakie pytanie taka odpowiedź. Jak zawsze jak nie masz nic do powiedzenie, to czepiasz się kwestii nieistotnych dla sprawy...

Ja Ci chciałem tamtym zdaniem tylko nakreślic, że nie można na "sucho" wskazać tematyczności, że tematyczność (o ile o takowej można mówić wg Ciebie) zachodzi w inny sposób niż Ty to pojmujesz.

I tak, każda tematyczność jest "nie sztywna".

Za Twoim przykładem z poczatku postu: Jeżeli masz stronę o weselach, to link z anchorem "wynajem limuzyn" nie będzie tematyczny dopóki nie będzie koleracji w tym słowem w znaczeniu algorytnicznym - czyt. dopóki działania onsite i offsite w jakiś sposób nie będą wpływac na ten anchor i na wartość tejże strony na to hasło kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematyczność sztywnej

Nie ma sztywnej to znaczy że żyje ??:)

Jeżeli ma problemy z doborem tematyczności reklam na stronach to co dopiero musi mieć za problemy z doborem tematyczności linków??

Jeżeli można twierdzić ze istnieje "jakaś tam tematyczność" na stronach statycznych, to co z tematycznością na portalach, gdzie wszytko się zmienia z minuty na minute ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann zgadnij kto to napisał
na tym skrypcie możemy zorobic zaplecze tematyczne pod turystykę , sprzedać tematyczne linki

Ja to napisałem - jest to "chłyt marketignowy"

slogan reklamowy - bo najlepiej się sprzedają "linki tematyczne"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Twoim przykładem z poczatku postu: Jeżeli masz stronę o weselach, to link z anchorem "wynajem limuzyn" nie będzie tematyczny dopóki nie będzie koleracji w tym słowem w znaczeniu algorytnicznym - czyt. dopóki działania onsite i offsite w jakiś sposób nie będą wpływac na ten anchor i na wartość tejże strony na to hasło kluczowe.

weś kartkę i rozpisz algorytm na wykrywanie tematyczności a stwierdzisz ze jest to nie możliwe

chcesz zobaczyć jak wyglada tematycznosc? zobacz w adwords możemy przekonać się w podpowiedziach fraz już nie mówie o doborze reklam do tekstu na stronie , ten mechanizm jest moderowany

algortym google odnośnie "tematyczności" lników nie jest ręcznie moderowany

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj walczycie o ostrzeżenie za cytowanie? :)

Czachapl: zakładasz że tematyczność linka jest zależna wyłącznie od treści strony na której się znajduje, chodzi o to że nikt nie napisał że wyłącznie to ma znaczenie przy tematyczności linka. Kiedy uznasz że tematyczność jest zależna od pozycji strony na daną frazę to wszystko ujrzysz w innym świetle :)

Xann: dla Twojego dobra nie będę komentował tego co napisałeś :)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności