Skocz do zawartości

Hatak.pl i Napisy24.pl pod mlotek


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Według mnie raczej nie zostanie sprzedany ale nie ze względu na "nie rentowność" a na zbyt niską cenę w akcji :P

Patrząc na ranking Alexy oba serwisy mają całkiem przyzwoity ruch a więc na pewno da się go spieniężyć :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym :P Jednakże bardziej obawiałbym się o kwestie prawne tego typu serwisów a nie o zarobki z reklam ponieważ jestem przekonany że spokojnie można zarobić na tego typu serwisie nawet korzystając z usług np agencji reklamowej.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SilverT, a czym się różni hatak.pl od napisy24.pl :)? Oba serwisy serwują nam to samo "napisy do filmów".

Tym, że hatak serwuje nam napisy do "kilku" seriali, a napisy24 to moloch. Wywalić dział napisy z hatak a i tak masz dobry i funkcjonalny serwis. dlatego mówię że w hatak opłacało by się inwestować, pod warunkiem posiadania w zapleczu jakiejś dobrej osoby od marketingu

ps. tylko po przejęciu nie ograniczał bym go tylko do seriali ale do opisów filmów pełnometrażowych też

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie opłac się ich kupować sa nie rentowne

Widzę, że w odróżnieniu od innych pozycjonerów, lubisz wróżyć z fusów. Co do rentowności, to się mylisz.

w odróżnieniu od Ciebie czytam co pisze właściciel:

Bardziej zależy nam na inwestorze niż na sprzedaży, dzięki któremu skończyłby się problem finansowania.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności