Skocz do zawartości

Hatak.pl i Napisy24.pl pod mlotek


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Szemron - wiesz tle lat w internecie i nie wiedzieć ze są inne oferty hostingowe to takie tłumaczenie nie przejdzie , jestem wstanie uwierzyć komuś kto zaczął biznes tydzień (miesiac temu i to się bede zastanawiał jaki jest problem sprawdzić oferty hosingowe innych firm).

Swego czasu modne było napisanie - nie stać mnie na serwer żeby utrzymać ten serwis róbcie zżute ale w dzisiejszych czasach to albo sposób na życie albo życiowa niezaradności.

Wiem ze ta aukcja to przekręt ide o zakład ze zostanie zamknięta przed końcem a oferty zostaną wszyskie wycofane

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"konkretny temat" - proszę czytać ze zrozumieniem. patrząc po tematach, których jesteś autorem, to większość jest w działach pogaduszki, dowcipy czy Ogłoszenia i Zlecenia, a to kiepskie działy/tematy do dyskutowania na temat seo ;)

sorry ale gdzie ja napisałem, że twierdze iż aukcja to nie kanciarstwo? proszę mi nie przypisywać zasług. a ja twierdzę że aukcja może się skończyc powodzeniem, tyle że wygrywający nie zapłaci, dostanie negatywa, a sprzedawcy zostanie usuniete wezwanie do zapłaty prowizji od sprzedaży

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena 1,00 zł

Do końca Zakończona

(sob 05 wrz 2009 16:25:57 CEST)

https://allegro.pl/item732288869_hatak_pl_n...a_sprzedaz.html

Aukcja to tylko reklama żeby zainteresować jakiegoś inwestora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"konkretny temat" - proszę czytać ze zrozumieniem. patrząc po tematach, których jesteś autorem, to większość jest w działach pogaduszki, dowcipy czy Ogłoszenia i Zlecenia, a to kiepskie działy/tematy do dyskutowania na temat seo ;)

no nie powiem analiza danych to twoja mocna strona,

ps. sugeruje następny raz bardziej sie przygotować, pisanie z sufitu tutaj jest szybko wyłapywane i źle widziane

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja prasowa

"Aukcja została wycofana z jednego powodu, nie podoba się Wam to i zaczęliście usuwać swoje napisy z portalu napisy24.pl. Po udanej akcji miały powstać nowe serwisy napisowe, praktycznie to, co mamy obecnie, lecz pod inną marką. Dzięki sprzedaży obecnych skończyłyby się problemy finansowe. Nie podoba się Wam to, rzucacie w naszym kierunku wiele nieprzyjemnych epitetów, więc serwisy Hatak.pl i Napisy24.pl staną się od teraz bardziej komercyjne.

Oczywiście, bez obaw, napisy nadal będą darmowe. Przycinamy koszty serwera, więc mogą nastąpić problemy z dostępem. Konta premium nie będą miały tego kłopotu.

Akcja z Allegro miała pomóc rozgłośnić serwis, służyć reklamie, dać sygnał, że jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorem. Wiadomo, że przez samo Allegro nikt nie kupiłby tych serwisów, bo tak się tego nie robi.

Serdecznie dziękujemy tym osobom, co nam pomagają (zbiórki, konta premium etc.) Prawda też jest taka, że powstała encyklopedia seriali dla Was, którą Wy, jako użytkownicy, mieliście tworzyć i co? Nic... Serdecznie pozdrawiamy i przepraszamy tych, którzy poczuli się w jakimś stopniu urażeni tą akcją".

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem ładnie sie wykręcili :)

można w to uwierzyć lub też nie. mi napisy24 same w sobie nie sa potrzebne ale hatak to już sobie chętnie poczytam, np dzieki nim sie dowiedziałem że będzie druga część świętych z bostonu ;]

* Xann, sprecyzuj pisanie z sufitu bo juz któryś raz to piszesz a ja nie wiem ciągle o co ci chodzi? i kto tutaj źle widzi?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności