Skocz do zawartości

Gdzie po wartościowe płatne linki?


patro

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Potrzebuję dużej ilości wartościowych linków pozycjonujących, obecnie szukam na:

-forach seo

-allegro

-czasami sam piszę w sprawię kupna linku.

jakie są wasze metody pozyskiwania linków? Najchętniej dogadałbym się z osobami które mają wartościowe strony, wtedy miałbym mniejszy bałagan koło linków. Oczywiście mowa tutaj o linkach płatnych :)

Pozdrawiam

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adtaily teraz jest na każdej stronie i małe ceny możesz wykupić na bashu na kominku wszedzie juz praktycznie

Tylko że AdTaily jest obojętne dla SEO - widgety są w JavaScript.

Co do linków - myślę, że wymienione zostały wszystkie dobre sposoby, najlepszy wg mnie to wysyłanie bezpośrednich zapytań do właścicieli stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patro - to ja poradzę nie gdzie, tylko jak, bo wymienione miejsca są całkiem dobre, a sposób też ma znaczenie.

1. Mimo wszystko warto wspomnieć o tematyce. Nawet jeśli ktoś nie wierzy w tematyczność linków, to wartościowe linki nie tylko służą do pozycjonowania, ale również przekierowują ruch świadomych użytkowników serwisu. Druga sprawa jest taka, że często po ustaleniu witryny, miejsca publikacji, ceny, terminu itd. okazuje się, że linkowana strona to jakiś shit i trzeba się wycofać na koniec negocjacji, a nie na początku.

2. Odpowiadaj na oferty, również wtedy jeśli Cię nie wydają Ci się atrakcyjne. Nawet nie chodzi o kulturę, ale o możliwość nawiązania współpracy w innym zakresie niż początkowo oferowana.

Jeśli otrzymana oferta nie przekonuje Cię w 100% to odpisz, że za drogo, albo z pytaniem czy nie ma czegoś innego, a może link w innym miejscu, a może przy długim okresie współpracy i wielu linkach taniej itd.

Wielu ludziom sprzedałem coś czego oni początkowo nie chcieli, a ja początkowo nie oferowałem :) Podobnie mam z zakupami od innych.

Nie traktuj tego osobiście, takie ogólne uwagi handlowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordon dzięki wielkie za te porady, na pewno mi się przydadzą :)

A co do zakupu to najwygodniej dla mnie byłoby nawiązać współpracę z osobami posiadającymi sporo stron wartościowych, wtedy powiedzmy mam kontakt z 4-5 osobami które dostarczają mi miesięcznie po 100 linków, wtedy i mam mniej zabawy z przelewami i cenę można korzystniejszą ustalić. Tak więc jak ktoś posiada sporo stronek to chętnie nawiąże tego typu współpracę :D

edit: pytanie gdzie szukać osób które posiadają wiele stron, do głowy obecnie przychodzi mi pio, macie może ciekawsze propozycje?

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności