Skocz do zawartości

koszulki, bluzy z nadrukiem


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym wiedzieć jak się robi unikalne bluzy, koszulki z nadrukami.

Czy trzeba mieć specjalną drukarkę, jeśli tak to jaką i z jakiego materiału naprasować np. logo firmy?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to chyba sublimacja.

//edit

swoją drogą mogę polecić ci firmę z stosunkowo niskimi cenami i niezłą jakością nadruków.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google :rolleyes:

https://www.google.com/search?hl=pl&q=nadruk+na+koszulce&btnG=Szukaj&lr=

żartuje...

bing!

https://www.bing.com/search?q=nadruk+na+koszulce&go=&form=QBLH&filt=all

poczytaj o: papier transferowy

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to chyba sublimacja.

//edit

swoją drogą mogę polecić ci firmę z stosunkowo niskimi cenami i niezłą jakością nadruków.

Mógłbyś podać adres www firmy? :] Sam potrzebuję kilku koszulek.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam osobiście dobrą firmę www.wib.pl - top2 w Polsce jeżeli chodzi o firmy zajmujące się produkcją odzieży reklamowej (w szczególności tshirt / polo).

Mam tam ciekawe zniżki, z tymże tam się zamawia od 100sztuk w góre ;) (można 5, ale cena za tshirt jest cholernie wysoka :soczek: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam fiberyaprint.com oraz dla pojedynczych sztuk to chyba tutaj

Edit

Wyszła mi typowa reklama ;) Jeszcze coś dodam ...

Koszulki mają markowe, na stronie można zobaczyć cennik z podziałem na typ odzieży i zobaczyć jak wychodzi cenowo.... Firma istnieje już sporo czasu więc jest godna zaufania itd

PS Osobiście zlecałem różne rzeczy na t-shirt Stedman Comfort i są bardzo fajne :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

www.cupsell.pl

www.fajneupominki.pl

MM

Tej drugiej strony nie kojarzę, ale na https://cupsell.pl/ chętnie bym założył taki sklepik z własnymi pomysłami na nadruki na koszulkach, ale skoro o nich piszesz, to może zorientujesz mnie tak pi razy drzwi ile na tym interesie można zarobić? Tak ze stówkę miesięcznie da się? WIęcej?

Zawsze to jakiś grosz byłby na dodatkowe wydatki.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności